Jako první vyběhli na ostrovskou umělku za občasného sněžení a třeskutého mrazu doprovázeného ostrým větrem hráči chodovského Spartaku, kterým se postavila do cesty Stará Role.

Chodováci rozhodli o své výhře prakticky již v prvním dějství, když soupeři nasázeli tři branky z celkových čtyř. Na své konto si tak připsali zasloužené tři body. Ve druhém duelu se proti sobě postavily Nová Role a dorostenecký výběr karlovarského 1.FC U19.

V tomto utkání se radovali nakonec z vítězství dorostenci, když po změně stran vstřelili Novorolákům důležité dvě branky, které je dovedly k velmi cennému skalpu účastníka krajské I. A třídy.

V posledním zápase se střetl pořádající Ostrov s karlovarskou Lokomotivou. A bylo to pouze o dvou střelcích, kteří se postarali o všechny branky zápasu.
Celkem jich bylo pět, dvě z nich si připsal na účet ostrovský Michal Kobera, který je navíc v Ostrově na hostování právě z Lokomotivy. Zbylé tři pak obstaral karlovarský útočník Jakub Diviš, který tak svému týmu vystřílel důležité vítězství.

Výsledkový servis:
DDM Stará Role – TJ Spartak Chodov 2:4 (0:3). Branky: Svoboda, Hušek – Vachník 2, Bečvář, Neudert.

FK Nová Role – 1. FC Karlovy Vary U19 2:3 (1:1). Branky: Hnízdil, Chlup – Havlíček, Matějka, Rubeš.

FK Ostrov – TJ Lokomotiva Karlovy Vary 2:3 (1:2). Branky: Kobera 2 – Diviš 3.

2. kolo, sobota 14. února: Lokomotiva K. Vary – 1.FC K. Vary dorost (11.30), Ostrov – Stará Role (13.30), Chodov – Nová Role (15.30).