Hrát se tradičně bude po dva víkendové dny v obou skupinách. V té finálové, kde je v sázce vítězný pohár, se poperou na dálku o prvenství v turnaji karlovarská Lokomotiva a Stará Role.

Lokádě se na závěr postaví do cesty Merklín, Staré Roli pak mladíci karlovarské Slavie. Čekat na zaváhání jak Lokomotivy, tak i Staré Role bude třetí v pořadí Královské Poříčí, které by se v případě výhry nad Ostrovem mohlo vyšvihnout na první místo. I ve skupině o konečné 7. až 12. místo se bude na co těšit. Na programu bude sokolovské derby, ve kterém se proti sobě postaví Nové Sedlo a Chodov.

Chodováci mají o motivaci postaráno, když mají na dohled sedmou pozici. O tu však bude bojovat i Vintířov, který se utká s Novou Rolí, která prozatím vévodí tabulce. Horní Slavkov bude chtít uspět v souboji s Kláštercem, když bude usilovat o konečnou jedenáctou příčku, kterou drží právě tým z Ústeckého kraje.

Nadstavba, III. kolo, sobota 17. března, UMT Ostrov: Lokomotiva Karlovy Vary – FK Merklín (9.30), FC Slavia Karlovy Vary – TJ DDM Stará Role (11.30), Baník Union Nové Sedlo – Spartak Chodov (13.30), FK Ostrov – Baník Královské Poříčí (15.30); neděle 18. března: Spartak Horní Slavkov – FK Klášterec (9.30), Vintířov – FK Nová Role (11.30).