Až na šestnáctý pokus vyšli bodově naprázdno, když nestačili v Jáchymově na tamní výběr, kterému podlehli dvoubrankovým rozdílem.

Premiérová porážka v soutěži však měla hned dvě hořké příchutě. Po první prohře v soutěži přišli hráči Nejdku i o první místo, na které se vyhouply Žlutice, ty si podle předpokladů otevřely ve Štědré, tedy proti poslednímu celku tabulky, pořádný brankostroj, který se zastavil na hrozivých dvaceti gólech.

Žlutičáci tak díky lepšímu skóre přeskočili Nejdek a prozatím vévodí průběžné tabulce. V dresu týmu zpod Vladaře se střelecky dařilo Karlu Tvrdkovi, který se osmkrát radoval ve Štědré ze vstřelené branky.

Jedenáct kousků nasypala Plesná Bochovu, když si Roman Hoyer a Jan Uher připsali po hattricku. Útvina vykradla za tři body Starou Roli a složený tým Merklína a Hroznětína doma urval bod po nerozhodném výsledku s dalším složeným týmem, a to Kolové a karlovarské Lokomotivy.  V dresu Lokomotivy a Kolové se blýskl dvěma góly Zdeněk Horváth.

Okresní přebor žáků

Štědrá – Žlutice 0:20 (0:11). Branky: Tvrdek Karel 8, Sitek Aleš 3, Bok Šebestián 2, Patáková Veronika 2, Bárta Martin, Thai Michael, Koliha Petr, Krmela Tomáš, Křížek Jakub.

Jáchymov – Nejdek 2:0 (0:0). Branky: Vlach Petr, Jakab Jan.

Bochov – Plesná 0:11 (0:5). Branky: Hoyer Roman 3, Uher Jan 3, Toman Kamil 2, Panuška Václav 2, Paulovič Matěj.

Merklín/Hroznětín –  Kolová/Loko KV 2:2 (0:1). Branky: Klimm Daniel, Hromádka Jiří – Horváth Zdeněk 2.

St. Role – Útvina 1:2 (0:1). Branky: Hudec Jakub – Krása Roman, Korunka Filip.

Utkání Toužim – Vojkovice/Kyselka nehlášeno.