Žlutická přestřelka skončila křížem

Karlovarsko – Ve čtvrtém kole okresní III. třídy slibovaly některé zápasy opravdu zajímavý průběh.

18.9.2012

Ilustrační foto.Foto: Deník/Jan Čech

Do čtvrtého kola nastupovaly dva týmy bez bodu a největším šlágrem byl jednoznačně duel mezi Bečovem a Potůčky, které před utkáním dělil na špičce tabulky jediný bod.

Děpoltovice – Štědrá 1:4 (1:1)
Děpoltovice nastoupily do čtvrtého kola s nulou na kontě a doma proti Štědré chtěly předvést dobrý výkon a získat první body. První poločas dopadl smírně 1:1, a tak to pro domácí vypadalo docela nadějně. Štědrá se pak ale v druhé půli třikrát trefila do černého a Děpoltovice se stále krčí u dna tabulky.
Branky: Moravec Luboš – Sekerák Petr, Kopelent Václav, Karnoll Antonín, Trojan Jiří. Rozhodčí: Vrba Radim. ŽK: 1:0.

Počerny – Pernink 3:2 (1:1)
Skoro karban se odehrál v Počernech. Dohromady rozdal sudí Sakáč osm karet, včetně dvou červených, které obě viděli hráči domácích. I přesto však domácí dokázali sebrat síly a vyhrát. Dvakrát se trefil Daniel Rubický, čímž pomohl k velmi cenným třem bodům do domácí truhly.
Branky: Rubický Daniel 2, Slaměnko Jakub – Mitterpach Mirosav, Braný Miloš. Rozhodčí: Sakáč Jan, DS Pacelt. ŽK: 5:1. ČK: 2:0.

Dalovice B – Sadov 2:6 (1:4)
Druhým týmem, který do čtvrtého kola nastupoval bez bodu, byla rezerva Dalovic. Ta doma přivítala Sadov, tým, který bojuje ve vyšších patrech tabulky III. třídy. To hosté potvrdili už v prvním poločase, který vyhráli o tři branky. Ve druhé půli přidali další dvě branky a Dalovicím nestačilo ani to, že vyrovnaly své letošní střelecké maximum.
Branky: Nyš Zdeněk 2 – Škarban Viktor 2, Koblížek Jiří, Dimitrov Jan, Žid Miroslav, Krejsa Petr. Rozhodčí: Kaucký Jiří. ŽK: 0:2.

Bečov – Potůčky 4:2 (3:2)
Lídr tabulky z Bečova doma hostil Potůčky. Ve šlágru kola byl na góly bohatý první poločas. Diváci viděli pět branek, o jednu víc dal Bečov. Ten pak po přestávce přidal ještě jednu trefu a vyhrál o dva góly. Domácí se tak osamostatnili na čele tabulky a na druhý tým mají tříbodový náskok.
Branky: Mollaev Shamil, Havlovic Josef, Holzäpfel Jan, Havlovic Martin – Pješčák Štefan, Chvapil Petr. Rozhodčí: Zázvorka Jiří. ŽK: 1:1.

Verušičky – Slavia Junior 5:1 (1:1)
Karlovarská Slavia Junior zajela ke svému utkání do Verušiček a brousila si zuby na body. V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie, a o přestávce tak byl stav 1:1. Domácí se ale o přestávce nabudili a čtyřmi brankami rozhodli o své výhře. Verušičkám s devíti body patří pátá příčka.
Branky: Ptáček Luboš 2, Pavlovič Josef, Kubka František, Slivčák Libor – Berka Dalibor. Rozhodčí: Körmöczi Josef. ŽK: 2:1.

Žlutice B – Dvory 4:4 (3:2)
Přestřelka ve Žluticích. I tak by se dal nazvat tento zápas. Pět branek v prvním poločase, tři v tom druhém. Rezerva Žlutic ještě o přestávce vedla o gól, Dvory se ale v druhém poločase trefily vícekrát, a tak na žlutické trávě nastala dělba bodů. Domácí navíc nedohrávali v jedenácti, což Dvorům určitě pomohlo.
Branky: Záluský David 2, Carda Vlastimil, Harang Petr – Bílý Roman, Brůža Jan, Halaček Tomáš, Peroutka Ondřej. Rozhodčí: Hrubý Vít. ŽK: 3:3. ČK: 1:0.

Hroznětín B – Bochov B 3:3 (1:0)
Poté, co se v duelu dvou rezerv v prvním poločase radovali hráči jen jednou, a to konkrétně domácí, vypadalo to v Hroznětíně na poklidnou druhou půli. Nakonec ale v druhém poločase padlo branek pět a oba týmy si dělily body. Rozdíl mezi oběma celky je tedy stále čtyřbodový.
Branky: Kubík Miroslav, Paluska Petr, Klas Jiří – Machala František 2, Vonšovský Miroslav. Rozhodčí: Zázvorka Jiří. ŽK: 3:1.

Žil u nás bez povolení, policie ho odvezla na záchytku pro cizince

Karlovy Vary - Policisté uskutečnili další pobytové kontroly a ulovili na Chebsku Vietnamce, který tu neměl co dělat.

Koupili si triko a mají strom na Šumavě

Šumava – Dva bratři, Richard a Filip Brožovi ze Železné Rudy, milují Šumavu natolik, že ji chtějí dělat ještě krásnější. Díky nim má nyní 350 lidí z celé republiky na Šumavě svůj strom.

Ostrý zloděj vyhrožoval ostraze

Karlovy Vary - Muž chtěl odejít bez zaplacení, ale zastavila ho pracovnice ostrahy. Začal jí vulgárně nadávat.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.