Na jejich utkání totiž béčko Útviny nedorazilo, tím ŽluticeB potvrdily svůj postup do III. okresní soutěže. Parádní přestřelka pak byla k vidění na stadionu v Bečově, kde se ve fotbalovém azylu představili hráči Krásného Údolí, kterým byla soupeřem bečovská rezerva. Celkem v tomto duelu padlo deset branek. Sedm gólů pak viděli diváci v utkáních Otročína se Stružnou a Valče s hroznětínskou rezervou. Další ztrátu si na své konto připsali fotbalisté nováčka ze Dvorů, když na hřišti v Jáchymově proti místní rezervě uhráli pouze nerozhodný výsledek.

Výsledky, 19. kolo

Valeč – Hroznětín B 3:4 (1:4)
Hosté vyhráli první poločas čtyřmi góly, o které se podělili Jiří Klas, Filip Šolle a Tomášové Hruška a Koch. Za domácí pak byl úspěšný v prvním poločase Antonín Šindelář. Po obrátce stran pak Otročín snížil na rozdíl jediné branky, když se dvakrát zapsal do střelecké listiny Marek Karas. Před třiceti diváky odpískal utkání rozhodčí Hrubý.
ŽK: 1:2.

Otročín – Stružná 4:3 (2:1)
Domácím vystřílel třetí výhru v sezoně hattrickem Filip Beníšek a jedním gólem Alois Pěnčík. Za hosty pak korigovali ukazatel skóre Bedřich Dotzauer, Martin Synek a Marek Brančík. Před čtyřicítkou fanoušků řídil duel sudí Körmöczi.
ŽK: 1:1.

Krásné Údolí – Bečov B 5:5 (3:2)
V dresu domácího celku se třikrát radoval ze vstřelené branky Václav Korunka, jednou pak i jeho spoluhráči Pavel Olejník a David Bůžek. Za hosty se dvakrát střelecky zaskvěli kanonýři Marek Baláž a Milan Borek. Před padesáti diváky rozhodoval zápas arbitr Körmöczi.
ŽK: 0:2.

Jáchymov B – Dvory 2:2 (0:0)
V tomto utkání padaly branky pouze ve druhém dějství. Za domácí tým se do statistik zapsali Michal Sedlačík a Tomáš Günther a za hosty pak Josef Tomek a Luděk Vaculík. Vyrovnaný duel sledovalo 56 opalujících se fanoušků, před kterými odřídil utkání rozhodčí Šeda.
ŽK: 3:1. ČK: 0:1.