Čtvrtfinále. Tak to má za sebou úspěšně krajský pohár mužů v rámci KKFS. A opět se zrodilo nejedno překvapení. Ve třetím kole poháru totiž naskočili do krajského poháru dva účastníci krajského přeboru Baník Habartov a Baník Union Nové Sedlo. Na tom by nebylo nic zvláštního, ale oba favorité ve svém premiérovém vystoupení udělali poháru fotbalové ´pápá´.

Habartov podlehl v nevídané přestřelce chebskému FC, a Nové Sedlo podlehlo, ač oslabené, o tři branky střelecky naladěnému Nejdku.

Další účastník krajského přeboru Sokol Citice pak udolal Lázně Kynžvart.

Nejlepší čtyřku pak doplnila Lomnice, která rozhodla o své výhře na zeleném pažitu Žlutic již v první půli, když soupeři nasázela čtyři branky.

„Do čeho hosté v prvním poločase kopli, to skončilo v brance. My jsme je asi trochu v úvodu podcenili, a to se nám vymstilo, i když jsme si vytvořili první dvě šance my,“ smutnil nad vyřazením žlutický kouč Ladislav Kvasnička.

Ve druhém poločase již Žlutičáci inkasovali pouze jednou. „Zlepšili jsme naši hru, jak směrem dopředu, tak i dozadu, ale opět dojeli na žalostnou koncovku. Soupeř určitě vyhrál a postoupil zaslouženě. Herní projev byl na hřišti hodně znát. My se teď soustředíme plně pouze na svou soutěž,“ podotkl k dalším fotbalovým plánům žlutických fotbalistů jejich trenér Kvasnička.

Výsledky, čtvrtfinále, pohár mužů KKFS: FK Nejdek B – TJ Baník Union Nové Sedlo 4:1 (2:0). Branky Nejdku: Bachratý (PK), Eliáš, Rejcha, Mandous; FC Cheb – Baník Habartov 7:3 (2:1); Sokol Lázně Kynžvart – Sokol Citice 1:2 (0:2).