Nejvíce, a to devět, jich mohli zhlédnout diváci v souboji karlovarské Lokomotivy a hroznětínské Olympie. Lokáda po prvním poločase vedla rozdílem jedné branky a tento náskok si udržela až do závěrečného hvizdu. V dresu Hroznětína si připsal na střelecký účet hattrick Tomáš Koch, ale ani ten nepomohl jeho týmu k bodovému zisku. Kombinovaný tým ostrovského FK pak nastoupil proti Nové Roli, když si pro vítězství založil dvoubrankový náskok již v prvním dějství.

Po změně stran přidali Ostrováci další dvě branky a zaslouženě brali premiérové vítězství. Hodně cennou výhru ukořistil na ostrovské umělce Merklín, který se utkal v zahajovacím turnajovém duelu se Starou Rolí, kterou nakonec pokořil rozdílem jedné branky.

V posledním turnajovém utkání se představily na umělce kombinovaný tým 1.FC Karlovy Vary a Chodova. Chodováci od úvodních minut drželi taktovku utkání a o své výhře rozhodli již v prvním poločase, když soupeři nastříleli čtyři z celkových pěti branek. K tomu můžeme připočíst ještě neproměněný pokutový kop chodovského Bečváře.

Výsledkový servis:
Lokomotiva Karlovy Vary – Olympie Hroznětín 5:4 (3:2). Branky: Majer, Žampach, Diviš, Kolář, Jílek – Koch 3, Šolle. Rozhodčí: Talpáš.
Loko K. Vary: Ešner – J. Kolář, R. Kolář, Dvořák, Šiška, Malcát, Diviš, Hájek, Jílek, Majer, Green (stř. Žampach, Durdis, Pěkný, Jelínek, Tulák, Kotrla).
Hroznětín: Rams – Michlík, Klas, Šolle, Ondráček, Schneider, Paluska, Tamáš, Koch, Hůrka, Eret (stř. Zavoral, Šuba).

FK Ostrov – FK Nová Role 4:1 (2:0). Branky: Klaus 2, Karbula, vlastní – Urbánek. Rozhodčí: Godža.
FK Ostrov: Richtárech – Blažej, Filák, Toth, Bešťák – Novotný D., Vlasák, Karbula, Horák – Klaus, Novák (stř. Anselm, Peter, Vaněček).
Nová Role: Latislav – D. Brett, Florián, D. Hájek, Kvapil, R. Brett, Hnízdil, Jaroslav Vaverka, Skopový, L. Hájek, Josef Vaverka (stř. Bezděk, Hůlka, Poláček, Ludvík, Urbánek).

DDM Stará Role – Merklín 2:3 (1:2). Branky: Kubíček, Götz – Barth, Chomát, Denčev. Rozhodčí: Řáda.
Stará Role: Povinský – Götz, Sochor, Lorenz, Nerad, Šebek, Lojín, Stýblo, Hušek, Vašíček, Kubíček (stř. Došek, Březina, Adam, Pfreimer, Roubíček).
Merklín: Dobeš – Wöllner, Barth, Vodrážka, Tregler, Vedlich, Šťastný, Hladík, Kučera, Denčev, Sýkora (stř. Chomát, Horák, Veselý).

1. FC Karlovy Vary – Spartak Chodov 2:5 (0:4). Branky: Šupík 2 – Vilinger, Macák, Parth, Bečvář, Kovařík. Rozhodčí: Godža.
1.FC Karlovy Vary: Kien – Gruber, Merkl, Gojkovič, Černý, Jiskra, Němec, Weingartl, Šupík, Klauz, Holcman (stř. Mašata, Gojkovič, Skala, Šabata, Lazarev).
Chodov: Dutz – Kruliš, Frána, Roulich, Macák, Kopecký, Macák, Vilinger, Vild, Bečvář, Parth (stř. Janoušek, Ungermann, Kovařík).

Střelci po 1. kolo: 3 – Koch (Hroznětín), 2 – Šupík (1.FC K. Vary), Klaus (Ostrov).