Radost sokolovského útočníka a kapitána Michala Saláka po vstřelení úvodní branky duelu. Zápas Baníku Sokolov se Spartou Praha. Zápas Baníku Sokolov se Spartou Praha. Záložník Miloslav Matušovič (v rudém) proháněl sokolovské hráče po hřišti celých osmdesát minut. Tomáš Pilař (vpravo) bude velkým přínosem pro druholigový Baník Sokolov. JAKO HODINKY šlapala obrana Sokolova v duelu se Spartou pod taktovkou Hájovského (na snímku) a Kury. Sparťanský útočník Jan Holenda (v rudém) v závěrečných minutách dvěma góly otočil ukazatel skóre ve prospěch Sparty. Bony (v rudém), sparťanský útočník z Pobřeží slonoviny, mátl sokolovskou obranu, co to šlo. Velkou zásluhu na vítězství Sparty má právě on. Jeho dvě milimetrové přihrávky proměnil jeho kolega z útočné řady Jan Holenda ve výhru Sparty 2:1. Nedostatek práce? Na tu si určitě sokolovský brankář Bertelman (v oranžovém) nemohl v utkání se Spartou stěžovat. David Vaněček (v zeleném) patřil k nejlepším hráčům utkání se Spartou.