Zástupci projektu s nejvyšším počtem hlasů bude po semifinálovém utkání play-off 4. května v D-Produkt Aréně v Chebu předán šek ve výši vybraného vstupného na toto utkání. Fanoušci budou moct přispět i vlastní částkou přímo na místě v samotném dějišti klání. Neváhejte a přijďte podpořit akci Pro dobrou věc. Nikdy nevíte, kdy podobnou pomoc budete potřebovat a my věříme, že na všem špatném se dá najít něco dobrého… I sportovní prohra může být pro někoho jiného lidská výhra.

Sabrina Novotná - brankářka,  Házená Kynžvart.Sabrina Novotná - brankářka, Házená Kynžvart.Zdroj: Házená KynžvartDětský domov v Chebu a Horním Slavkově poskytuje ústavní péči dětem, které neměly v životě tolik štěstí, aby se o ně mohla postarat vlastní rodina.

Sabrina Novotná: „Dětský domov v Chebu navštěvuji každoročně v období vánoc s českou reprezentací a to i již před mým působení v Kynžvartu. Při poslední návštěvě děti projevily obrovský zájem o házenou a o možnosti vstupů na zápas, bylo krásné slyšet, že děti věděly jak se Kynžvartu daří, přeci jen, halu mají kousek. Pojďme společně dětem dopřát možnost okusit atmosféru play-off zápasu, a třeba i dětem zpříjemnit léto pár penězi navíc."

Barbora Tesařová, pivot Házená Kynžvart.Barbora Tesařová, pivot Házená Kynžvart.Zdroj: Házená Kynžvart

SKV Sharks Karlovy Vary - para hokej. Sportovní klub vozíčkářů Sharks vznikl v Karlových Varech v roce 2003 jako pátý klub parahokeje (tehdy sledge hokeje) v Česku. Od úplných počátků na zelené louce se Sportovní klub vozíčkářů Sharks vypracoval mezi nejúspěšnější v České republice. Od roku 2020 rozšířil svou činnost mimo para hokej také o pravidelné odborné cvičení pro osoby s roztroušenou sklerózou.

Barbora Tesařová - „Klub SKV Sharks Karlovy Vary je tým mužů, který i přes svůj hendikep dokazují, že nic není překážkou. A stávají se pro mě inspirací, že nic není překážka, proto abyste mohli dělat to co milujete. A proto Vás chci poprosit o podporu těchto chlapů a namotivováni tím lidí se stejným, podobným nebo jiným hendikepem, k tomu že nic není nemožné a že překážky neexistují."

Kristýna Hejkalová - křídlo, Házená Kynžvart.Kristýna Hejkalová - křídlo, Házená Kynžvart.Zdroj: Házená KynžvartHospic Sv. Jiří - Poskytujeme služby nevyléčitelně nemocným v domácím prostředí včetně poradenství, provozujeme půjčovnu pomůcek a organizujeme setkávání svépomocných skupin. Nabízíme zdravotní, psychickou, sociální a duchovní péči a podporu umírajícím a jejich rodinám, aby ti, kteří si to přejí, mohli závěr svého života prožít se svými nejbližšími v domácím prostředí tak, že toto období budou vnímat jako přirozenou a smysluplnou součást svého života.

Kristýna Hejkalová – „Mě konkrétně jste podpořili už dvakrát, ale teď NEJDE O MĚ! Hospic sv. Jiří v Chebu podporuje svými službami pomoc nevyléčitelně nemocným lidem. Věnuje se pomoci, aby si i tyto lidé dokázali užívat života plnými doušky. Byla bych moc ráda, kdybychom společně tuto organizaci podpořili! Na všem špatném se dá najit něco dobrého! Nikdy nevíte, kdy to budete potřebovat! Získaný finanční obnos určitě potěší spoustu jedinců, kteří si naši pomoc zaslouží. I kdyby váš poslaný hlas měl udělat radost a zpříjemnit život jedinému člověku, i za to to přeci stojí, ne?

Tereza Michalcová - spojka, Házená Kynžvart.Tereza Michalcová - spojka, Házená Kynžvart.Zdroj: Házená Kynžvart

Domov Pramen - poskytuje celoroční pobytovou 24 hodinovou sociální službu dospělým lidem s mentálním a kombinovaným postižením. Zajišťuje také přechodné pobyty po dobu maximálně 3 měsíců. Principem služby je poskytovat kvalitní péči, která respektuje důstojnost a jedinečnost každého člověka.

Tereza Michalcová – „Domov Pramen poskytuje pomoc a podporu fyzickým osobám s mentálním či kombinovaným postižením v nepříznivé sociální situaci prostřednictvím sociálních služeb. Domov poskytuje služby nejméně 74 klientům a nachází se poblíž Mariánských Lázních. Pokud Vám nejsou lidé s mentálním postižením lhostejní, budu moc ráda, když tuto neziskovou organizaci podpoříte. Případný finanční příspěvek bude požit na potřeby a zkvalitnění služeb klientů. I oni si zaslouží žít kvalitní a plnohodnotný život v dobrém zázemí s kvalitní péčí."

Kristýna Königová, křídlo Házená Kynžvart.Kristýna Königová, křídlo Házená Kynžvart.Zdroj: Házená KynžvartTo - fotbal. Charita - Charitativní turnaj v malé kopané, který za šest úspěšných ročníků vybral na pomoc potřebným úctydhoných 1 491 151 Kč.

Kristýna Königová – „To - fotbal. Charita. pořádá krásný sedmý ročník ve znamení hrdinky a bojovnice Natálky. Pojďme společně pomoct Natálce a její mamince k vysněné bezbariérové koupelně. Jsem nadšená, že já i celá Házená Kynžvart, toho můžeme být součástí, stejně tak jako vy. Hlasujte pro Natálku a přispějte jí na lepší a kvalitnější bydlení! Má to smysl."

Veronika Dvořáková - spojka Házená Kynžvart.Veronika Dvořáková - spojka Házená Kynžvart.Zdroj: Házená KynžvartJoker z. s. - Občanské sdružení Joker je rozděleno na dvě části – chráněné dílny a sociálně terapeutické dílny. Chráněné dílny zaměstnávají lidi se zdravotním postižením. Mají pět provozů: rukodělnou dílnu, šicí dílny, bistro Joker, prádelnu a nákup a prodej. V sociálně terapeutických dílnách se klienti potkávají s jinými lidmi a snaží se naučit pracovat.

Veronika Dvořáková - „Joker je nezisková organizace působící v Chebu, která se snaží poskytnout handicapovaným lidem možnost začlenit se do běžného života. Tuto organizaci jsem si vybrala, protože se mi velmi líbí jejich záměr poskytnout handicapovaným lidem nejen zaměstnání, ale také aktivity, díky kterým mohou prožít svůj život naplno a zbavit je tak možného pocitu méněcennosti."

Adéla Srpová - brankářka, Házená Kynžvart.Adéla Srpová - brankářka, Házená Kynžvart.Zdroj: Házená KynžvartONKO.TÝM z. s. - Pomáháme nemocným, mentálně a tělesně postiženým dětem i dospělým a jejich rodinám, zvířatům a také seniorům. Snažíme se pomáhat finančně, materiálně, ale také psychickou podporou.

Adéla Srpová - „Postavím se za rakovinu, stojí mě to něco? NE! Tebe kliknutí též nic nestojí a druhému může zachránit nebo zlepšit život. ONKO.TÝM pomáhá srdíčkem těm, kterým osud nepřál. Sdílí jejich příběhy a napomáhá jim po všech stránkách, zkrátka jak jen dokáží. Jsme si přeci podobný – srdcaři a bojovníci. Společně můžeme pomoc vyhrát boj několika andílkům, kteří jsou symbolem celé organizace."

Natália Némethová - spojka, Házená Kynžvart.Natália Némethová - spojka, Házená Kynžvart.Zdroj: Házená KynžvartSOS zvířata v nouzi KV - Jsme průběžně se měnící uskupení dobrovolníků a aktivistů v boji za práva zvířat především na Karlovarsku. Pod jednotným názvem SOS zvířata v nouzi KV započalo svoje působení 3. listopadu 2014. V průběhu let jsme se setkávali s různými úkony a řešením situací, kdy bylo zapotřebí stále častěji jednat statutem právnické osoby, což vedlo k založení oficiálního spolku AICHA – Animal Rescue Volunteers, z.s., pod jehož záštitou nově fungujeme, stále jako nezisková organizace všichni bez nároku na honorář a ze své svobodné vůle, od června roku 2020.

Natália Némethová - „V dnešnej dobe, ktorá je náročná aj pre samotných ľudí, častokrát zabúdame na tých, ktorí nám dokážu aj v ťažkých chvíľach vycarit usmev na tvari, sú nám verní a oddaní. Vybrala som si preto SOS zvieratá v núdzi, ktoré bohužiaľ nedokážu za seba hovoriť a ich budúcnosť je v našich rukách. Pomôžme už len prostredníctvom tohto hlasovania našim štvornohým miláčikom."

Sofiia Bezrukova - spojka, Házená Kynžvart.Sofiia Bezrukova - spojka, Házená Kynžvart.Zdroj: Házená KynžvartZáchranná a odchytová služba pro zvířata - Nonstop pohotovostní služba pro města a obce, denní provoz pohotovostních služeb pro veřejnost. Zabýváme se odchytem, přepravou a bezpečnou manipulací se zvířaty v zájmovém chovu, přepravou poraněných - nemocných zvířat do veterinárních ordinací, bezpečnou fixací při ošetření a mnoho dalšího.

Sofiia Bezrukova - „Proč je důležité pomáhat zvířatům? Zvířata bez domova jsou vážným problémem mnoha zemí a komunit. Žijí na ulici, zbaveni péče a pozornosti, nuceni bojovat o přežití v drsných podmínkách. Pomoc zvířatům bez domova však nese důležité a významné důsledky nejen pro ně, ale pro celou společnost. Například: snížení utrpení, zlepšení zdraví komunity, podpora ekologické rovnováhy, ukázat lidskost a laskavost. Tím, že pomáháme zvířatům bez domova, vytváříme zdravější, přátelštější a soucitnější společnost, podporujeme harmonii a rovnováhu mezi lidmi a přírodou."

Veronika Vávrová - spojka, Házená Kynžvart.Veronika Vávrová - spojka, Házená Kynžvart.Zdroj: Házená KynžvartCentrum pro dítě a rodinu Valika - Centrum pro dítě a rodinu Valika poskytuje pomoc ohroženým dětem a jejich rodinám formou sociálně aktivizačních služeb. Další oblastí, na kterou se Centrum Valika zaměřuje, je rozvoj a podpora náhradní rodinné péče. Nabízíme také širokou paletu dalších služeb, jako je například Program pozitivního rodičovství TRIPLE P nebo Terapeutické rodičovství.

Veronika Vávrová - „Nezisková organizace pěstounské péče Karlovy Vary pomáhá znevýhodněným dětem dostat lásku a podporu, kterou potřebují. I jeden Váš hlas může pomoct k vytvoření lepší budoucnosti, pro tyto děti. Všechny děti si zaslouží mít šanci n lepší život."

Marija Božović - spojka, Házená Kynžvart.Marija Božović - spojka, Házená Kynžvart.Zdroj: Házená KynžvartBejače - Pomoc je určena dětem a jejich rodinám z hematoonkologického odd. FN Plzeň Lochotín. Dále dětem a jejich rodinám (s onkologickým, ale i jiným závažným onemocněním) z Karlovarského kraje. Zde je potřeba zdůraznit, že děti z Karlovarského kraje (s onkologickým onemocněním) jsou v převážné většině léčené právě ve FN Plzeň Lochotín (nejbližší zařízení zabývající se léčbou tohoto onemocnění). Nezapomínáme například ani na dětské oddělení nemocnice Cheb.

Marija Božović - „Lidé by měli tuto organizaci podporovat, protože poskytuje podporu pacientům i jejich rodinám v náročné chvíli tím, že jim poskytuje lékařskou péči, psychologickou podporu a informace o nemoci. Tato organizace pomáhá zmírnit zátěž tohoto boje a poskytuje naději a zmocnění těm, kteří čelí této výzvě. Rozhodnutí podporovat je nejen pomáhá jednotlivcům v jejich boji, ale také přispívá k výzkumu a vzdělávání o prevenci a léčbě. Jejich vítězství je také naše."

Šárka Kapusniaková - křídlo, Házená Kynžvart.Šárka Kapusniaková - křídlo, Házená Kynžvart.Zdroj: Házená KynžvartDomov pro seniory v Lázních Kynžvart - Služba je určena osobám, kteří vzhledem ke svému stáří a zdravotnímu stavu nemohou žít ve svém přirozeném prostředí a péče jim již nemůže být poskytována za pomoci terénních sociálních služeb nebo rodiny.

Šárka Kapusniaková - „Jsme hrdý tým z malého města, který chápe důležitost podpory místních organizací. Hlasováním pro domov pro seniory v našem městě pomůžete prožít seniorům důstojné a klidné staří."

Annamaria Patrnčiaková - křídlo, Házená Kynžvart.Annamaria Patrnčiaková - křídlo, Házená Kynžvart.Zdroj: Házená KynžvartPečujeme srdcem - Spolek Pečovatelky, z. s. vznikl teprve letošní rok a klade si za cíl poskytovat všeobecnou podporu lidem v nepříznivé sociální a životní situaci. Zakladatelky spolku mají již letité zkušenosti s provozem centra, kde osoby pomoc získají a tím je Nádech Cheb, který zde bohužel svou činnost končí. Aby město Cheb nepřišlo o zajištění takto široké pomoci a podpory a obyvatelé města se měli mít kam obrátit, domluvily se sestry Věra Luhanová a Petra Zábranová, že je nutné založit vlastní spolek, aby pomoc a podpora mohla pokračovat.

Annamaria Patrnčiaková - „Pomozte a zároveň podpořte stabilizovat a rozvíjet pečující týmy. Cílem je napomáhat klientovi při soběstačnosti v základních životních situacích, tak prosím podpořme všechny lidí, kteří potřebují žít kvalitní život v přirozeném prostředí."

Katka Dresslerová - pivot, Házená Kynžvart.Katka Dresslerová - pivot, Házená Kynžvart.Zdroj: Házená KynžvartPsí útulek U Šmudliny Tachov-Vítkov Jsme útulek s jedenácti venkovními kotci. Slangově tomu říkáme: Venku. Venku se služba na úklid střídá třikrát denně. Dále máme dva vnitřní, vytápené kotce, které slouží jako karanténa nebo nouzový prostor pro feny se štěňaty, psy po operacích a podobně. Do karantény chodíme uklízet i pětkrát denně - to podle potřeb umístěných svěřenců. Chodíme do útulku po práci nebo po škole. Staráme se o nechtěná a týraná zvířata - psy, kočky, slepice a nechtěné domácí mazlíčky. Od začátku založení útulku jsme v nájmu a hradíme si veškeré poplatky spojené s chodem útulku jako jsou poplatky za elektřinu, vodu, odpady, veškeré provozní náklady, vybavení, krmení, jízdné a veterinu.

Katka Dresslerová - „Já sama jsem velkou milovnicí zvířat a nejvíc asi psů. Doma v Plzni mám šestiletého bílého švýcarského ovčáka. V mém životě přišel nedávno moment, kdy jsem potřebovala dočasně s jeho péčí pomoct a mám to štěstí, že tato situace šla vyřešit a moje Lilly si teď užívá klid a pohodu na zahradě mých rodičů v Plzni, zatímco já si plním sportovní povinnosti v klubu. Uvědomuji si, že to tak lidské osudy ne vždy umožní a právě proto chci pomoct tam, kde se pomoc poskytuje."