Atlantis se dostal do čela tabulky

Ostrov - Atlantis vyhrál s přehledem 8:3.

6.10.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Čech

Šlágrem 4. kola Oblastní hokejbalové ligy Západ bylo nepochybně střetnutí Atlantisu Ostrov s plzeňskou Viktorkou, tedy zápas dvou dosud neporažených celků. Nakonec se po utkání radoval domácí Atlantis, když vyhrál s přehledem 8:3.

Domácí vstoupili do utkání výborně, soupeře jasně přehrávali a vytvářeli si jednu brankovou příležitost za druhou. V 7. minutě se poprvé v utkání prosadil domácí Horváth, kdy střelou od modré nedal hostujícímu Habešovi šanci. Za další minutu se domácí prosadili znovu, kdy se po krásné kombinaci prosadil Kemr povedeným bekhendovým blafákem. Podařenou první třetinu korunovali domácí ve 13. minutě, kdy využili Horváthem přesilovou hru 5 na 3.
V prostřední části domácí zcela nepochopitelně vypadli ze hry, hosté byli lepší, ale své brankové příležitosti nedokázali dlouho využít. Ve 14. minutě druhé třetiny se přeci jen prosadil hostující Vízdal. Za klíčový okamžik utkání lze považovat čtvrtý gól v brance hostí, kdy domácí ve stejné minutě po obdržené brance skórovali, úspěšným střelcem byl Barth.

Dlouholetá opora Atlantisu Vízdal nastupující v dresu Viktorie se ve 4. minutě třetí třetiny prosadil ještě jednou, nicméně domácí už předváděli hru, která se podobala první třetině. Na 5:2 zvýšil Blanda, který při přesilové hře propálil vše, co mu stálo v cestě. Hosté sice pak ještě jednou snížili na rozdíl dvou branek, kdy se ze sporně nařízeného trestného střílení prosadil Hejzek.

Otěže utkání už ale drželi pevně v rukou domácí, kteří třemi brankami rozhodli o svém zaslouženém vítězství. Atlantis se tak po zasloužené výhře dostal do čela tabulky. „Jsme rádi, že jsme utkání zvládli, v první třetině jsme na poměry téhle soutěže předváděli velmi kvalitní hru. Ve druhé třetině jsme vypadli trochu ze hry, to by se nám stávat nemělo, budiž to pro nás poučení do dalších zápasů. Zatím nám všechno vychází, brankář chytá parádně, hrajeme slušně do obrany, dáváme hodně branek. Musíme ale s pokorou přistupovat k dalším zápasům, už ten další proti Vikingům, kteří mají v útoku velkou sílu, bude pro nás velmi těžký,“ shrnul dosavadní účinkování Atlantisu v soutěži Stanislav Kantner.

Atl. Ostrov - Vik. Plzeň 8:3

Třetiny: 3:0, 1:1, 4:2. Branky a asistence: 7. Horváth Jan (Vítek Michal), 8. Kemr Luděk (Kantner Stanislav, Horváth Jan), 13. Horváth Jan (Kantner Stanislav, Horký Michal), 30. Barth Michael (Topor Tomáš), 35. Blanda Štefan (Barth Michael, Topor Tomáš), 39. Kemr Luděk (Kantner Stanislav, Vítek Michal), 43. Vítek Michal (Topor Tomáš, Barth Michael), 45. Kantner Stanislav (Horký Michal, Blanda Štefan) – 29. Vízdal Ondřej (Flachs Jan), 34. Vízdal Ondřej (Flachs Jan), 38. Hejzek Ladislav.
Ostrov: Čech (Ježek) – Holinka, Blanda, Horváth, Kemr, Barth, Topor, Rakušan, Kemr, Kantner, Horký, Elbl. (ska)

6.10.2011 VSTUP DO DISKUSE

Rostliny konopí na zahrádce v Karlových Varech.
4

Na zahradě pěstovala marjánku. Ale bylo jí asi více než dost

Obchodní akademie oslavila 80. narozeniny

Další napadení záchranářů

Plesná - K dalšímu napadení záchranářů došlo v Karlovarském kraji. Tentokrát se terčem útoku stala výjezdová skupina z Lubů.