Po domácí prohře s Kolínem (1:4) dostali svěřenci Pavla Medýnského další pomyslnou facku. Tentokrát prohráli v Chrudimi vysoko 0:5.
Domácí začali utkání ve vysokém tempu a už v 9. minutě šli do vedení po zásluze Kesnera. Možností zvýšit měla Chrudim v prvním poločase několik, ale nikdo se již brankově neprosadil.

Možnosti, které domácí v první půli zahodili, ve druhé pětačtyřicetiminutovce využili. V 51. minutě se po závaru prosadil Adámek. Za dalších deset minutek už to bylo o tři branky, když podruhé přesně mířil Kesner. Tentokrát brankáře Bojčuka přeloboval. V 71. minutě už domácí vedli o čtyři branky, když přesně mířil Radim Holub, a tečku za zápasem udělal Jiří Adámek.

Za zmínku ještě stojí šance Malinského, který trefil horní tyč Bojčukovy branky. Chrudim tak potvrdila roli jasného favorita utkání a po zásluze si připsala tři body do tabulky. Buldoci mají v jarní části bilanci dvě porážky ze dvou utkání a hrozivé skóre 1:9.

Chrudim – Karlovy Vary 5:0 (1:0). Branky: 9. a 61. Kesner, 51. a 76. Adámek, 71. Holub. Rozhodčí: Koval – Berka, Musil. ŽK: 1:2 (Vácha – Tuhela, Benda). Diváci: 230.
Chrudim: Mrázek – Adámek, Radouš, Linhart, Řezníček – Nadrchal (69. Luptovský), Vodrážka (78. Langr), Mastík, Kesner (73. Malinský) – Holub (85. Vágner) – Vácha (83. Ráliš).
K. Vary: Bojčuk – Vondráček, Pěkný, Tůma, Tuhela – Pachta – Geňo , Špírek (54. Kravár), Plechatý (72. Hudec), Nerad (60. Staněk) – Benda (87. Altman).