Ve výběru českého trenéra Jiřího Břízy již tradičně nechyběli ostřílení reprezentanti z Karlových Varů, a to Jiří Berger, Miroslav Hrbek a Michal Geier. Všichni tři tak napomohli svými výkony českému výběru k druhé příčce po základní části, kterou opanovali hráči Ruska, kteří neztratili během tří duelů ani bod.

Třetí místo připadlo Švédsku a čtvrté pak bezbodovému Japonsku. Po základní části následovalo semifinále, ve kterém vypráskalo Rusko Japonsko 6:1 a Češi si připsali na účet vítězství 2:1 nad Švédskem.

V souboji o konečné třetí místo si spravili chuť Švédové, kteří pokořili Japonsko, které tak na turnaji nezískalo ani bod. Ve finále turnaje neponechal ruský sledge hokejový výběr nikoho na pochybách a na účet si připsal jasné vítězství 6:0, když za celý turnaj na své konto nastřádal pět vítězství.

Druhé místo tak bralo Česko, které se v Ostravě prezentovalo velmi kvalitním sledge hokejem, což je dobrým příslibem pro další reprezentační akce.

Semifinále turnaje: Rusko – Japonsko 6:1, Česko – Švédsko 2:1; o 3. místo: Švédsko – Japonsko 5:3; o první místo: Rusko – Česko 6:0.

Konečné pořadí: 1. Rusko (Jugra Chanty-Mansijsk), 2. Česká republika, 3. Švédsko, 4. Japonsko.