Nejprve se zúčastnila turnaje čtyř zemí v německém Hannoveru, kde skončila na druhém místě. K tomu pak přidala první místo na mezinárodním turnaji s účastí reprezentací České republiky, Itálie, Německa a Koreje, který byl na programu pod názvem Czech Sledge Open v litoměřické Kalich aréně.

V dalším testu před startem březnového mistrovství světa v USA si odskočili svěřenci reprezentačního kouče Jiřího Břízy kousek za hranice, a to do Drážďan. Ideální zázemí v drážďanské EnergieVerbung Areně našlo pokračování Czech Sledge Open. Tentokrát se odehrál mezinárodní turnaj za účasti výběrů České republiky, Norska, Švédska a ruského klubu z Chanty – Mansijsku. V dresu českého výběru již tradičně nechyběli ani Karlovaráci, a to obránci Jiří Berger, Miroslav Hrbek a útočník Michal Geier, kteří se během turnaje neztratili.

V zahajovacím utkání turnaje, který patří do světové série IPC, narazili Češi na ruský tým Jugry, který pokořili v poměru 2:1, když se o obě branky postaral Pavel Kubeš, kterému dvakrát přesně nabil Michal Geier. Ve druhém turnajovém vystoupení poměřilo Česko své sledge hokejové síly s týmem Norska a vyhrálo 3:0. Nejprve se do statistik zápasu zapsal po spolupráci se Zdeňkem Krupičkou Zdeněk Hábl, když si tak oba dodatečně nadělili gólový dárek k pátečnímu svátku.

O druhou trefu se zasloužil karlovarský snajpr ve služnách reprezentace Michal Geier, který proměnil v důležitou branku souhru s Pavlem Kubešem. Vše pak zakončil v podobě třetí branky další Karlovarák v barvách Česka Jiří Berger. V neděli se tedy Češi postavili v utkání o první místo do cesty týmu tří korunek, tedy Švédsku.

Závěrečné vystoupení českého týmu bylo proti Švédům zlaté. Ano, je to tak. Soupeře totiž seřezali osmi góly a slavili výhru 8:1. Nejpilnějším střelcem Česka byl Pavel Kubeš, který bral čtyři góly. Skórovali i Karlovaráci, a to Jiří Berger a Michal Geier, oba tak přispěli společně s Miroslavem Hrbkem ke zlatému triumfu české reprezentace na turnaji v Německu.

Na druhém místě skončilo Norsko, třetí Rusko a na čtvrté pozici uzavřelo turnaj Švédsko. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášel Pavel Kubeš a brankářem Michal Vápenka. Nejužitečnějším hráčem turnaje byl vyhlášen Nikolay Terentyev z Ruska.

Czech Sledge Open
Výsledky: Česká republika – Rusko 2:1 (Kubeš 2), Česká republika – Norsko 3:0 (Hábl, Geier, Berger), Česká republika – Švédsko 8:1 (Kubeš 4, Novák 2, Berger, Geier), Norsko – Švédsko 9:0, Švédsko – Rusko 2:6, Norsko – Rusko 5:4.
Konečné pořadí: 1. Česká republika, 2. Norsko, 3. Rusko (Jugry), 4. Švédsko.