HC Benátky nad Jizerou – HC Baník Sokolov 3:4 po prodloužení (1:2, 0:1, 2:0 – 0:1). Branky a nahrávky: 3. A. Dlouhý (Dušek, Pabiška), 44. Čederle (J. Šír, Jansa), 50. A. Dlouhý (Wiencek, Štibingr) – 5. Kuťák (Šmerha, J. Pohl), 15. J. Pohl (Šmerha, D. Přibyl), 40. Jiskra (J. Novák), 64. Tomi (Šmerha, J. Pohl). Rozhodčí: Jaroš, Zavřel – Hnát, Maštalíř. Vyloučení: 7:8. Využití: 2:2. Diváci: 201.
HC Baník Sokolov: A. Beran – J. Novák, Klejna, Strejček, J. Pohl, Weinhold, A. Rulík, Vodička – Tomi, Jiskra, Jurčík – Kružík, Kverka, D. Přibyl – Šmerha, T. Rohan, Šik – Křemen, Hašek, Kuťák.

Samotné utkání načali lépe hokejisté Benátek, když potrestali při přesilové hře ve 3. minutě vyloučení sokolovského Kverky.

Z vedení se však domácí neradovali dlouho, když v téže minutě využil pro změnu přesilovou hru pět na tři Baník, když se do střelecké listiny zapsal Filip Kuťák.

Posléze šly Benátky do tří opět ve čtrnácté minutě a tým ze západu Čech toho dokázal opět gólově využít, když do vedení ho poslal nekompromisní dělovkou Jan Pohl.

Ve druhé třetině byl aktivnějším týmem Sokolov, i přesto, že musel přežít tři oslabení. Nakonec to byli hokejisté Baníku, kteří se ve druhé periodě těšili ze vstřelené branky, když se o ni zasloužil Vít Jiskra, který svůj výlet do obranného pásma domácích přetavil v třetí zářez baníkovců.

Do závěrečné třetiny vstoupily lépe Benátky, jež měly další výhodu přesilové hry, kterou tentokrát dokázal využít Sebastian Čederle a snížil na rozdíl jediné branky.

Nakonec se přece jen domácím podařilo vyrovnat, to se psala 50. minuta, kdy Benátky rozebraly sokolovskou obranu a Adam Dlouhý svou trefou poslal duel do prodloužení, i přes drtivý tlak Baníku v závěru třetí třetiny.

Následné prodloužení rozsekla akce v 64. minutě, kdy se do samostatného úniku dostal baníkovec Vojtěch Tomi, který chladnokrevně svůj nájezd zakončil a zajistil Sokolovu další dva cenné body do tabulky.

Další utkání odehraje Sokolov doma, a to ve středu 24. listopadu, kdy od 18.00 hodin bude hostit Kolín.