První třetinu vyhrál Cheb 2:1, ale ve druhém dějství dokázal Písek otočit stav na 4:3. V poslední třetině Stadion dokázal vyrovnat a následně po bezbrankovém prodloužení uspěl při nájezdech.

V šestém kole II. ligy se představí Stadion Cheb v domácím prostředí, ve kterém bude hostit v sobotu 8. října od 18.00 celek Vrchlabí.

HC Stadion Cheb – IHC Králové Písek 5:4 po sn (2:1, 1:3, 1:0 – 0:0 – 1:0). Branky a nahrávky: 6. Parshakov (Trapl, Iakhanov), 9. Čejka (Stejskal, Nekvinda), 29. Čejka (Iakhanov, Nekvinda), 49. Trapl (Iakhanov, Nekvinda), rozh. náj. Rozhon – 16. Volf (Dudáček), 27. Macháček (Hanus), 28. Novák (Bednařík, Matiášek), 32. Radoš (Bednařík). Rozhodčí: Kosnar – Rubáš, Tvrdík. Vyloučení: 8:8. Využití: 3:3. Diváci: 123.