U holešovického klubu došlo před tímto kolem ke změně na postu trenéra. Dvojici Hynek – Výborný nahradil David Volek a Miloš Holaň.

„Hráči Sparty dostali nový impuls. Výměna trenérů na mužstvo zapůsobí a teď zůstává otázkou. zda to bude dlouhodobé nebo krátkodobé,“ přemítá trenér gólmanů karlovarské Energie Pavel Kněžický.

Výměna trenérů na lavičce soupeře před utkáním s Energií už jednou letos nastala. Litvínov také vyměnil trenéry a dokázal v KV Areně uspět. „Máme v tomhle trochu smůlu. Litvínov přijel s novými trenéry. Teď Sparta a po přestávce se střetneme s Českými Budějovicemi, které také povede nový trenér,“ pokračuje Pavel Kněžický.

Tandem Volek – Holaň toho moc neodkoučoval. „Myslím si, že oba neměli moc času s mužstvem něco udělat. Pokusí se hráče uklidnit a stabilizovat obranu. Tomu bude odpovídat i jejich hra. Sparta bude vycházet ze zajištěné obrany a spoléhat na brejky. Na to mají dostatek kvalitních hráčů,“ přidal.

V brance nastoupí jeden ze dvojice Chábera – Přikryl. „Oba dva jsou velice dobří. Když proti nám nastoupil Petr Přikryl, tak podal skoro pokaždé výborný výkon. Trochu se vyhecoval, protože tu hrával. Na druhou stranu my trochu víme jak na něj, ale já si osobně myslím, že bude chytat Chábera,“ odhaduje trenér brankářů karlovarské Energie.