Z kabiny Rytířů

Oproti energetikům se Kladu v přípravě příliš nedaří. Ze sedmi odehraných zápasů se pouze dvakrát radovali z výhry. V minulém týdnu se Rytíři utkali s pražskou Slavií. Po dvaceti minutách měli Kladenští dvoubrankový náskok, který ale v průběhu zbytku zápasu ztratili.

Relativně novou tváří Kladna je útočník Richard Jarůšek, který už nastoupil ke dvěma zápasům, v nichž si připsal dva kanadské body.

Příchody: Jakub Strnad, Karel Klikorka, Denis Kusý, Chris Martenet, Devět Sideroff, Michael Frolík, Richard Jarůšek.

Z kabiny Energie

Karlovarští mají velice povedené přípravné období. Utrpěli jedinou porážku v úvodním zápase, ale od té doby se vezou na vítězné vlně. Ve čtvrtek nastoupila Energie k derby proti Sokolovu v sestavě, která se velice blíží té finální. Zpočátku se svěřencům Davida Bruka příliš nedařilo, ale ve třetí třetině dovedli utkání do vítězného konce.

V brankovišti mají energetici obrovskou podporu v obou gólmanech. Dominik Frodl i Vladislav Habal podávají výborné výkony, o čemž vypovídá i počet inkasovaných gólů. Oba brankáři inkasovali maximálně dvě branky.

Po zranění se do hry dostal také Ondřej Procházka, který bojuje o místo v základní sestavě. A svůj boj bere velice zodpovědně. V posledních dvou zápasech se totiž postaral o vítězné góly právě tento šikovný útočník.

Kompletní sestava Energie pro tento zápas ještě není kompletní, lze však očekávat, že bude přibližně stejná jako proti Sokolovu.