V pátek se představí ve Zlíně a v neděli pak budou v domácím prostředí hostit Pardubice. Karlovaráky tak čeká jeden z týdnů, který hodně napoví ohledně případných ambicí na předkolo play-off. „Za bod z Třince jsme rádi. Odehráli jsme velice slušné utkání, co se týče defenzivy. Teď ale na to musíme navázat," říká před utkáním asistent trenéra Jaromír Kverka.

Jednou ze zbraní, které budou chtít karlovarští hokejisté ve všech zápasech využít, je celoplošný agresivní styl hokeje. „Takový je trend. Musíme být aktivní a to nám může přinést body, tak jako tomu bylo v Třinci," přidává.

Do utkání s Kometou Brno chtějí trenéři nasadit stejnou sestavu, která hrála v posledních zápasech. „Máme pár drobnějších zranění a dohnaly nás i nějaké nemoci. Já si ale myslím, že všichni hráči se dají do pořádku a budou připraveni do utkání nastoupit," pokračuje asistent trenéra.

Kometa Brno je jeden z celků, který dokáže porazit kohokoliv a odehrát řadu utkání bez ztráty body. Na druhou stranu ale Brňané umí i několik utkání v řadě prohrát. „To je sice pravda, ale já je i nadále považuji za jednoho z favoritů soutěže. Nečeká nás jednoduché utkání, ale já pevně věřím, že dokážeme navázat na předchozí zápasy v domácím prostředí a připíšeme si plný počet bodů," přeje si Kverka.

Do utkání s Kometou Brno nenastoupí s největší pravděpodobností Radim Bičánek, který je stále v trestu. „Klub podal proti jeho trestu odpor a disciplinární komise bude jeho prohřešek opět projednávat. Radim se jednání musí účastnit osobně a vše se podle mého nestihne vyřídit. Navíc ani nevíme, jaký bude verdikt," dodává.