Vedení klubu HC Energie se po vyhodnocení návštěvnosti úvodního domácího utkání Generali Česká Cupu proti Liberci rozhodlo uvolnit do volného prodeje 300 vstupenek na zápas s Litvínovem.

Vstupenky je možné zakoupit pouze prostřednictvím online prodeje na www.ticketportal.cz, vstupenky nebude možné zakoupit na pokladně KV Areny.

Cena vstupenky je jednotná ve výši 100 Kč, nelze uplatnit žádné slevy. Nadále platí, že ačkoliv bude na vstupence, stejně jako na permanentní kartě, uvedené místo, na přípravné zápasy plní vstupenky pouze roli vstupenky do Areny, bez ohledu na určení místa.

Pro majitele permanentních vstupenek se nic nemění, vstup na všechna domácí přípravná utkání mají zdarma, není třeba kupovat další vstupenku.

I nadále je vzhledem k nařízením Ministerstva zdravotnictví nutné dodržovat bezpečnostní opatření. Všichni fanoušci jsou povinni nosit roušku, dále pak není možné přecházet mezi vymezenými sektory Areny a v neposlední řadě je třeba dodržet rozestup jedné řady a jedné sedačky.