I ve dnech státního smutku za zesnulého pana prezidenta Václava Havla pokračuje hokejová Tipsport extraliga. V televizní předehrávce 33. kola se v tuhnické KV Areně představí tým Vítkovic.

Během reprezentační přestávky proběhla schůzka mezi vedením klubu a trenéry. „Jednali jsme na téma, jak mužstvo ještě vhodně posílit,“ poznamenal trenér Baďouček a pokračoval: „Každopádně jsme vytipovali nějaké vhodné hráče do obrany, ale bohužel z jejich příchodu sešlo.“

Tým tak do utkání s Vítkovicemi nastoupí ve stejné sestavě jako do duelu s Libercem. „To utkání jsme odehráli dobře. Všichni hráči jsou v pořádku, takže není důvod zasahovat do sestavy,“ vysvětlil Václav Baďouček.

Otazník ale zůstává nad startem brankáře. „Rozhodneme se až po ranním rozbruslení. Ještě jsme se definitivně nerozhodli,“ přiznal.

Během týdenní přestávky, kdy se hráči národního týmu představili na ruském Channel One cupu, se karlovarské mužstvo věnovalo regeneraci. „Hráči si odpočinuli a pracovali jsme také na práci před brankou. Musíme se daleko více prosazovat a z brankoviště padá co nejvíce branek,“ upozorňuje Baďouček.
Vítkovice přijedou i s nejproduktivnějším útočníkem Burgerem. „Mají hodně kvalitních hráčů a my musíme být velice opatrní. Musíme vycházet ze zabezpečené obrany a vyvarovat se zbytečných faulů. Přesilovky by pro nás mohly být smrtící,“ říká si zdviženým ukazováčkem karlovarský trenér.