Již zítra se energetici vypraví k nedělnímu utkání do Třince. „Jedeme o den dříve, nechceme nic podcenit, uděláme vše pro bodový zisk,“ poukazuje asistent Martina Pešouta.

V třinecké Werk Aréně to bude mít Energie hodně těžké. Oceláři vyhráli poslední čtyři zápasy a vyhoupli se na druhé místo extraligy. „Hrají ve výborné formě, mají dlouhou sérii vítězství a sbírání bodů, kádr nabytý výbornými hráči. Na domácím ledě budou extrémně nebezpeční,“ upozorňuje Tomáš Mariška.

Karlovarští ale mají po posledních povedených výsledcích zdravé sebevědomí. „Máme teď těžkou venkovní sérii, v Plzni jsme ale sahali po bodech i když jsme je nezískali, na Kometě se nám to naopak povedlo. Věřím, že hráči ví, že mohou i s těmihle silnými týmy hrát . Je určitě v našich silách body získat,“ je přesvědčen Tomáš Mariška.

S Martinem Pešoutem nic zásadního měnit nemusí. „Spíše se musíme držet ve stejném režimu a nasazení jako na Kometě. Budeme muset znovu odevzdat naše maximum. Pokud budeme pracovat stejně, můžeme být úspěšní,“ má jasno karlovarský asistent.

Zápas v Třinci začíná v neděli v 15.30 hodin. V úterý potom energetici uzavřou venkovní šňůru v Litvínově.