Na západ Čech přijede soupeř, se kterým nás vzájemné bitvy hodně baví. Utkání bývají plné gólů a zajímavých akcí. Kometa se navíc po nepovedeném úvodu zvedla a se čtyřiceti body už je sedmá. Poslední dva duely ji ale nevyšly.

Útok Komety táhne letní posila Steve Moses, se dvaceti body nejproduktivnější hráč a s dvanácti góly zároveň nejlepší střelec týmu. Jen o bod méně má pak dobře známý Jakub Flek a o další dva zpět je nejproduktivnější bek Komety Daniel Gazda. Brankovišti vládne Dominik Furch, třetí nejlepší brankář soutěže, který je ale aktuálně zraněný.

Speciální pak jistě bude zápas pro Jakuba Fleka. Bývalý energetik sice už druhou sezonu hraje v Brně, fanoušci ale na něj nezapomněli. Dres Energie v minulosti oblékali i brankář Štěpán Lukeš a útočník Martin Kohout. Za Kometu dříve nastupovali beci Bartejs s Dlapou a Mikyskou, posledně jmenovaný je však aktuálně zraněný.

Celé utkání se ponese v charitativním duchu. Část výtěžku ze vstupného, prodaného merche či občerstvení totiž půjde na pomoc handicapovaným dětem z regionu – Matějovi, Vojtovi, Martinovi a Jindrovi – jejichž příběhy jsme si už postupně představili. Zakoupením vstupenky na utkání tak podpoříte Energii a zároveň pomůžete těm, kteří to opravdu potřebují. Přispět můžete i platbou přímo na transparentní účet projektu.