V dalších přípravných zápasech na nový ročník extraligy Vítkovice vedly v Brně 2:0, když se v deváté minutě prosadil obránce Peter Čerešňák a v úvodu třetí třetiny také Patrik Zdráhal. V 50. minutě ale snížil Vilém Burian a za 157 sekund vyrovnal David Ostřížek. V dodatečném rozstřelu se prosadili jen domácí Antonín Honejsek a Jan Hruška.

Plzeň i podruhé v přípravě podlehla účastníkovi mezinárodní ligy EBEL Znojmu, když stejně jako před týdnem na jihu Moravy prohrála 1:3. Domácí sice šli v osmé minutě do vedení po trefě slovenského útočníka Miroslava Preisingera, ale v polovině úvodní části vyrovnal Jan Šeda. Ve 27. minutě otočil stav v oslabení Jan Lattnera a v závěru při power-play se trefil ještě Radek Číp.

Olomouc v Trenčíně rychle vedla, ale pak musela dohánět ztrátu 1:4, 3:5 i 4:6. Za Olomouc skórovali dvakrát Jiří Řípa a Michal Vodný, v rozstřelu se prosadil jako jediný Petr Kafka. Za Duklu si připsal gól a asistenci třiatřicetiletý český útočník Radek Dlouhý, který je v Trenčíně na zkoušce. V uplynulé sezoně působil právě v Olomouci. Dukla testuje také devatenáctiletého útočníka Mirka Zarembu ze Zlína.

Chomutov vyhrál i čtvrtý domácí přípravný duel, když po Omsku (4:3), Karlových Varech (3:2) a Kadani (4:2) rozdrtil prvoligové Ústí nad Labem 9:1. Slovan sice vedl, ale Piráti otočili v úvodní třetině na 2:1 a po druhé dvacetiminutovce vedli už 6:1. Dva góly vstřelil David Kämpf, tři body za jednu branku a dvě asistence si připsal Vladimír Růžička mladší.

PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 3:0 (0:0, 2:0, 1:0). Branky a nahrávky: 34. Veselý (Ondráček, A. Holík), 38. Říčka (Žižka, Čachotský), 56. Vlach (Čachotský, Říčka). Rozhodčí: Mikula, Škach – Šiška, Goňa. Vyloučení: 4:4.

Zlín: Štůrala – A. Holík, Urbanec, Matějíček, Žižka, Kotvan, Řezníček, Horák – Štumpf, Cibák, Sýkora – Ondráček, P. Holík, Veselý – Čachotský, Vlach, Říčka – Kubiš, Hrazdira, Čech.

Karlovy Vary: Závorka – Gulaši, Benák, Sičák, Harant, Bičánek, Deyl, Weinhold – Duda, Zadražil, Bartek – Rachůnek, Marosz, Tomeček – Vachovec, Kverka, Hruška – Gorčík, Griger, Koblasa – Osmik.