Po mizerném vstupu do utkání s pražskou Spartou ve druhé třetině zabrali a nakonec v rytmu sledgehokejové samby uštědřili Pražákům řádný výprask, a to v poměru 9:3. Navíc se v utkání na zimním stadionu v Ostrově diváci dočkali hned tří hattricků. Jeden si na své konto připsal sparťan Krupička, o další dva se pak podělili Karlovaráci Berger a Geier.

Úvod zápasu však patřil hostům, když využili hrubky v karlovarské obraně. Úspěšným střelcem byl Zdeněk Krupička. O sedm minutek později se radovali ze vstřelené branky i karlovarští hráči, když po milimetrové příhře Kvocha se zapsal do střelecké listiny kapitán Jiří Berger.

V 17. minutě však opět vyrobili Karlovaráci ve svém obranném pásmu další hrubici a Zdeněk Krupička toho využil ke vstřelení své druhé branky. Ve druhém dějství však přidali Sharks na obrátkách a svou převahu pak začali vyjadřovat i brankově.

Ve 32. minutě vyrovnal Michal Geier a o čtyři minutky později strhl vedení na stranu Karlových Varů Jiří Berger. Parádní šestiminutovku pak zakončil svou druhou brankou v duelu karlovarský útočník Michal Geier. A bylo ještě lépe.

Ve 45. minutě zvýšil náskok týmu z lázeňského města hattrickovou střelou Jiří Berger, který si poté ještě během jedné minuty připsal na své konto dvě úspěšné trefy. Sparta, která se poté na ledové ploše psychicky položila, se sice na chvilku dokázala vzchopit, když se po samostatném nájezdu taktéž hattrickovou střelou prosadil Zdeněk Krupička, závěr duelu však patřil už pouze sledgehokejistům Karlových Varů.

V 57. minutě se do střelecké listiny zapsal Ludvík Janko a vše pak uzavřel, jak jinak než hattrickem, domácí forvard Michal Geier.

SKV Sharks – Sparta 9:3

Branky: 14., 45., 48. a 48. Berger, 32., 38. a 60. Geier, 57. Janko – 7. 17. a 50. Krupička. Třetiny: 1:2, 3:0, 5:1. Rozhodčí: Grundler, Fagan. Vyloučení: 2:5, navíc OT 10 minut Zapletal (Sparta). Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 50.

Sharks: Bozděk (Janoušek) – Hrbek, Kvoch, Frous, J. Berger – Geier, Jeřábek, Forgo, Čolič, Lindík, Janko, Švec.

Sparta: Vápenka – Z. Krupička, J. Krupička, Zapletal, Zikmund, Žižka, Wüntherle, Záluský.