A bude se na co těšit, jelikož se proti sobě postaví v západočeském derby karlovarská Energie a plzeňská Škoda. Fanoušci si tak mohou stále zakoupit vstupenky na jedinečné utkání, když si navíc mohou vybrat z několika balíčků, ve kterých je zahrnuta doprava a speciální merch.

U Hockey Outdoor Triple prostě nesmíte chybět! Klub HC Energie Karlovy Vary rezervoval pro všechny permanentkáře místa v sektorech pro karlovarské fanoušky. Každý držitel permanentní vstupenky bude mít rezervovanou jednu vstupenku na Hockey Outdoor Triple, a to do 20. ledna, po tomto datu již místa klub negarantuje, stále je lze ale zakoupit. Vstupenky pro fanoušky Energie s platnou permanentní vstupenkou stojí 570 Kč, tuto jednu vstupenku mají tak permanentkáři možnost zakoupit se slevou pětatřiceti procent oproti základní ceně.

HC Energie Karlovy Vary. Ilustrační foto.
Hokejové derby v Klingenthalu se sníženou kapacitou. Zajistěte si své místo včas

Každý permanentkář si může, po předložení platné permanentní vstupenky pro sezonu 2023/24, zakoupit jednu zlevněnou vstupenku. K ní si pak může zakoupit libovolný počet vstupenek v ceně 880 Kč za kus (nezlevněná). Fanoušci karlovarské Energie, kteří nevlastní platnou permanentní vstupenku pro sezonu 2023/24, mohou ke koupi využít již běžící prodej na oficiálních stránkách organizátora akce https://hockey-outdoor-triple.com/, a to bez omezení v počtu zakoupených vstupenek.

Energie přichystala navíc na hokejový svátek speciální balíčky, a to ve třech různých variantách. Po dohodě s městem Karlovy Vary a Dopravním podnikem klub zajistí také dopravu autobusem, zpáteční jízdenku lze zakoupit v rámci jednotlivých balíčků. Ty lze objednat pouze online přes objednávkový formulář na klubovém webu www.hokejkv.cz.

Energie představila dresy pro Hockey Outdoor Triple v Klingenthalu.
Energie představila dresy pro Hockey Outdoor Triple v Klingenthalu