Změny v rozpise HC Energie
Rozpis utkání karlovarské Energie doznal dalších změn. S ohledem na nabitý kalendář zápasů došlo k přeložení duelu 55. kola, který energetici odehrají v Třinci v pondělí 21. února, tedy o den dřív oproti původnímu rozpisu. Vznikl tak prostor pro odehrání odloženého utkání s Libercem, dohrávka 48. kola je na programu ve středu 23. února na severu Čech. S ohledem na obě zmíněná utkání odehrají energetici domácí zápas s Pardubicemi v neděli 20. února v KV Areně již od 15.00 hodin, tedy o půl hodiny dříve, než bylo plánováno, tak aby ihned po zápase mohli vyrazit s předstihem právě do Třince.

Hráči HC Energie Karlovy Vary se dnes představí v rámci 51. kola Tipsport extraligy v Ústeckém kraji, přesněji v Chomutově, kde se jim postaví Jágrovo Kladno.

Energetiky tak čeká důležitý zápas s týmem, jejž vlastní jeden z nejlepších hráčů v historii NHL. Poslední vzájemný zápas dopadl lépe pro Západočechy, když v divoké přestřelce zvítězili 6:4, ale jinak jsou výsledky utkání těchto dvou celků jako na houpačce.

Posledních pět vzájemných soubojů dopadlo z hlediska výher následovně: Vary – Kladno – Vary – Kladno – Vary.

Je naprosto jasné, že oba celky budou zápas brát smrtelně vážně. Kladno se totiž snaží dostat ze sestupových příček a Vary jsou dlouhodobě na posledním místě zajišťujícím play-off, přičemž jim na záda dýchá jen dva body ztrácející Litvínov. Karlovarští hokejisté mají lepší obranu i útok, sázkové kanceláře ovšem o něco více věří Středočechům. Diváci se tedy bezpochyby mohou těšit na zajímavé střetnutí. Úvodní buly bude vhozeno v chomutovské Rocknet Areně v 18.00 hodin.