Hokejisté Rebelu Ostrov si poradili se Stadionem Cheb

Ostrov - Cheb – Ostrov 1:6

10.11.2011

Ilustrační fotoFoto: Foto: Jiří Pulda

Derby bylo v režii Rebelu. I tak by se dal popsat zápas mezi hokejisty Ostrova, kteří se představili na ledě Stadionu Cheb. Utkání nakonec ovládli hosté poměrem 6:1.
V první dvacetiminutovce byli hosté jasně lepší. proto ji ovládli poměrem 2:0.

Druhá třetina ale patřila domácím. „Začali jsme zbytečně faulovat a byli jsme poprávu za to potrestáni. Tato část nám vůbec nevyšla,“ přiznal po zápase ostrovský René Hromádka.
Třetí část ale zase ovládli Rebelové z Ostrova. „Začali jsme zase hrát disciplinovaně. Přidali tři branky a bylo rozhodnuto,“ dodal Hromádka.

Cheb – Ostrov 1:6
Třetiny: 0:2, 1:1, 0:3. Branky: Žemlička – Kopfstein 2, Pazdera, Jos. Florián, Majer, R. Černý. Rozhodčí: Procházka – Volánek, Mikeš. Vyloučení: 7:10. Využití: 1:1.
Cheb: Tichý – D. Kohout, R. Kalla, Ji. Florián, Žemlička, Pártl, Grundler – Škarka, Slunéčko, Petr, Mičuda, Riedl, Strýček, Hykl, Hudák, Váňa, Horník.
Ostrov – Buriánek – Gerát, Voráček, Štěpina, Mudra, Orlich, Děkan – Majer, Jos. Florián, Pánek, Louthan, Záhora, Kolkus, Pazdera, Hromádka, Kopfstein, Černý.

10.11.2011 VSTUP DO DISKUSE

Amatérští autoři z celé země píšou do krajské knihovny

Svátek naturální kulturistiky a fitness si užili fanoušci v hotelu Thermal, kde byl na pořadu ICN European Natural Cup 2017 v naturální kulturistice a fitness.
48

PODÍVEJTE SE: Naturální kulturistika pohltila Thermal

Předjíždějící motorkář skončil v nemocnici, auto je jen nabořené

Karlovy Vary - Řidič osobního automobilu srazil motorkáře, který ho předjížděl. Motorkář byl s těžkým poraněním páteře letecky transportován do nemocnice.

Dvě hromadné nehody způsobili řidiči náklaďáků

Karlovarsko – Dvě hromadné nehody, při nichž to naštěstí odnesly hlavně plechy automobilů a záchranáři pomáhali jen jednomu lehce zraněnému, se staly v pondělí. Obě měli na svědomí řidiči náklaďáků.

Energie porazila Vsetín a dál vládne soutěži

Karlovy Vary - Energie nastoupila proti Vsetínu oslabená o další ofenzivní oporu, když k dlouhodobě zraněným Balánovi a Rachůnkovi přibyl Ondra Beránek. I tak se ale radovala z vítězství 3:0.