První perioda patřila na chebském stadionu hostům, kteří v 9. minutě využili přesilovou hru, když se do statistik zapsal jablonecký Petr Had. Cheb se během první třetiny prezentoval několika nebezpečnými pokusy, ale brankář hostů Jakub Jelínek jim skórovat nedovolil.

Zvolte nejoblíbenější fotbalový klub Karlovarského kraje.
FINÁLOVÁ ANKETA: Zvolte nejoblíbenější fotbalový klub Karlovarského kraje

Do druhé třetiny vlétl Cheb vyrovnávací trefou z hole Vladislava Vrtka, následně měl k dispozici několik přesilových her, ale žádnou nedokázal přetavit v důležitou druhou branku.

Co se nepovedlo domácímu výběru, povedlo se hostům, kterým vystřelil ve 44. minutě tříbodovou radost Martin Jursa, který stanovil konečný výsledek na 1:2 pro výběr Jablonce.

HC Stadion Cheb – HC Vlci Jablonec 1:2 (0:1, 1:0, 0:1). Branky a nahrávky: 21. Vrtek (Krutina, Strýček) – 9. Had (Pavlů, Maďar), 44. Jursa (Švík, Had). Rozhodčí: Trnka – Štěpánek, Thuma. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:1. Diváci: 186. Cheb: Kašpar – Troška, Kořán, Iakhanov, Shikut, Šik, Strýček, Stejskal – Vrtek, Shafeev, Prošek, Krutina, Fečo, Čejka, Nekvinda, Šťastný, Konášek, Filippenko, Klíma. Trenér: Petr Nekvinda.