Nad samotným startem zámořských hvězd visel před samotným utkáním otazník. „Dokud nebude definitivně rozhodnuto, že stávka v NHL končí, tak budeme hrát za Kladno, tedy v Čechách," vzkázal všem fanouškům Tomáš Plekanec, útočník Montreal Canadiens.

A vstupenky na utkání Energie s kladenskými hvězdami vzali diváci útokem. „Všechny vstupenky jsou buď vyprodané a nebo rezervované. Pokud si někdo lístky nevyzvedne, tak se mohou objevit hodinu před zápasem na pokladně č. 2. Kolik jich ale, bude si nedovolím říci. Může jich být sto, ale také žádná," řekl před utkáním Jiří Holý, mluvčí HC Energie Karlovy Vary.

Divácký zájem potvrdilo i několik majitelů vstupenek. „Už před měsícem jsem si rezervoval vstupenky. Když jsem si je kupoval, tak se mělo hrát ještě v pátek. To, že se kvůli televiznímu přenosu hraje již dnes, mi nevadí. Každopádně jsem zvědavý co nám Jarda Jágr ukáže," říká Miloš Procházka z Merklína.

Jeho slova potvrdil i František Karásek z Aše. „Lístky jsem sehnal před týdnem a jsem rád, že je mám. Myslím si, že takovéto hráče zase jen tak naživo neuvidím," dodal.