Úkolem bývalého asistenta trenéra bude sestavení kádru A-mužstva pro novou sezonu, sledování zápasové i tréninkové výkonnosti hráčů, skauting pro akademické týmy a trénink individuálních dovedností mladých hráčů.

Novou posilu managementu představuje generální manažer Miroslav Vaněk: „Jaromír Kverka je bývalý útočník, který dlouhodobě působil v extralize. Po skončení kariéry prošel našimi mládežnickými kategoriemi, kde získával zkušenosti jako trenér. Několik sezon pracoval také u týmu juniorů a u A-mužstva. Jaromír je dnes tělem i duší patriot našeho klubu. Má velký cit pro vytipovávání kvalitních a talentovaných hráčů, což několikrát prokázal, když v minulých letech působil jako skaut pro získávání posil do mládežnických týmů."

Miroslav Vaněk dále popisuje úkoly, které nového sportovního manažera čekají. „V první řadě bude mít na starost sestavení kádru pro sezonu 2015/16, a to ve velmi úzké spolupráci s trenéry A-mužstva. Vedení klubu má představu o posílení o 3-4 útočníky a 2-3 obránce. Vrátí se také ke své práci skauta mládežnických týmů a bude pokračovat i v činnosti trenéra dovedností u týmů akademie (junioři, starší a mladší dorost), kde se věnuje především zkvalitňování individuálních činností hráčů, jako je technika hole nebo technika střelby. Jako sportovní manažer bude mít také za úkol bedlivě sledovat výkonnost jednotlivých hráčů v utkáních a také jejich nasazení a práci v přípravě."