V dohrávce čtvrtého kola České sledge hokejové ligy totiž potvrdili na ledě Olomouckých Kohoutů úlohu favorita, když slavili vítězství 8:1, a tím doplnili čtveřici play-off. Velkým dílem k tříbodovému zisku přispěl kapitán Sharks Jiří Berger, který se pětkrát radoval ze vstřelené branky a k tomu jako bonus přidal dvě asistence.

Poprvé se měnil ukazatel skóre již ve 4. minutě, když brankově zúročil zmatek před brankou Olomouce útočník Varů Jiří Forgo, který otevřel skóre zápasu. V 9. minutě šli Žraloci do dvougólového vedení, když kapitán Jiří Berger nadvakrát překonal gólmana Kohoutů Kudelu.

Ve 13. minutě už to bylo o tři branky, když se podruhé v zápase zapsal do střelecké listiny Jiří Berger. Ve druhé třetině navrátil zpět do hry Kohouty kontaktní brankou kapitán Olomouce Martin Novák. Ve 22. minutě navrátil Karlovarákům tříbrankové vedení Jiří Berger, který tak docílil hattricku.

Právě karlovarský kapitán se posléze ještě dvakrát radoval ze vstřelené branky, když dvakrát zužitkoval souhru s Miroslavem Hrbkem. Další gól si připsal na svůj účet Václav Kovářík a vše uzavřel v podobě osmého kousku Jiří Forgo.

SOHO Olomoučtí Kohouti – SKV Sharks Karlovy Vary 1:8 (0:3, 1:2, 0:3). Branky a nahrávky: 17. Novák (Stodola) – 4. Forgo (Schneider, Hrbek), 9. Berger (Wágner), 13. Berger (Hrbek), 22. Berger (Hrbek), 26. Berger (Hrbek), 31. Berger (Hrbek), 33. Kovářík (Berger), 36. Forgo (Berger). Rozhodčí: Novotná, Novotný. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. Diváků: 10.

Olomouc: Kudela – J. Veselý, Stodola, Novák, L. Geier, Brix, Černoch, Prášil, Staněk, Smékal.

Karlovy Vary: Bozděk – Hrbek, Berger, Forgo, Wágner, Očenášek, Schneider, Kovářík, Karafiát.