„Těším se hodně, kvůli tomu se to hraje. Škoda že to bude bez diváků. Dva roky po sobě, co jsme po dlouhé době postoupili, a bohužel u toho nemohou být fanoušci,“ krčí rameny kapitán karlovarské Energie Václav Skuhravý.

Jeho tým v průběhu sezony pokoukával po vyšších příčkách, ale nakonec se základní cíl podařilo splnit. „Chtěli jsme být co nejvýše. Ze začátku to vypadalo dost nadějně, že bychom mohli bojovat i o tu čtyřku, ale postupem času jsme se v tabulce propadali a cíl byl alespoň předkolo, to se povedlo,“ popisuje 42letý veterán.

Energetici narazí na pardubické Dynamo, soupeře Václav Skuhravý neřeší. „Nevybírali jsme si, před posledním zápasem jsme mohli dostat jeden z asi pěti týmů. Myslím, že je úplně jedno, koho dostaneme,“ zůstává v klidu.

Pardubice se postupně propracovaly až na sedmou příčku tabulky. „Začátek sezony neměli úplně ideální, pak kádr stabilizovali a hodně posílili. Myslím, že to je silný soupeř,“ upozorňuje kapitán Energie.

Co může být podle Václava Skuhravého výhodou karlovarské družiny? „Máme hodně mladý tým, teda většinou (smích), když jdou zápasy rychle po sobě, tak bychom měli mít více sil,“ míní zkušený matador.

S Dynamem mají energetici v této sezoně horší vzájemnou bilanci, to teď všichni hází za hlavu. „Play-off je specifická soutěž, člověk tam musí nechat úplně všechno, každý zápas může být poslední,“ připomíná na závěr Václav Skuhravý.