A dění na ledové ploše bylo stejné jako přes kopírák z prvního vzájemného duelu. Žraloci se sice ujali vedení, ale nakonec museli opět skousnout porážku, která tentokrát byla v poměru 1:4. Zlíňáci se tak zaslouženě usadili na sledge hokejový trůn.

Úvodní pětiminutovka patřila domácímu Zlínu, za který mohli otevřít skóre Fojtík a Stodůlka, brankovou radost jim však zkazil svými bravurními zákroky gólman Karlových Varů Mach. Právě brankáři Varů pak v osmé minutě pomohla dobře postavená svatyně, když jedovatá střela z hole Joppa skončila na tyčce karlovarské branky.

Co se nepovedlo domácím, povedlo se hostům. V 9. minutě totiž úspěšně zakončil samostatný únik Michal Geier, který tak otevřel účet duelu o sledge hokejový trůn. Pro varské barvy mohlo být ještě lépe, to když uháněl po nahrávce Wágnera na zlínského brankáře Molka Forgo, ale jeho bekhendová střela si cestu do zlínské svatyně nenašla.

V 15. minutě mohl navýšit náskok Sharks Michal Geier, který však tentokrát svůj samostatný únik gólově nezúročil, když měl na tom hlavní podíl zlínský Molek, který vytasil něco málo ze svého brankářského umu. Poté se začali tlačit před branku týmu z lázní domácí borci, a nejen brankáři Machovi bylo nejednou hodně horko.

Zvláště pak ve 23. minutě, kdy poprvé kapituloval, když se gólově ujal střelecký pokus zlínského Martina Joppa, a bylo srovnáno. O pět minut později, tedy ve 28. minutě, šel Zlín do vedení, když se ujala střela z hokejky Pavla Juliny přímo po vhazování. Ve 32. minutě byli Karlovaráci blízko vyrovnání, když si hráči Zlína málem vstřelili po nahození vlastní branku.

Ve 36. minutě obral o puk před brankářem Machem kapitána Bergera David Palát, který následně se štěstím dokázal překulit puk přes gólmana Varů potřetí. Poté měli Žraloci výhodu přesilové hry, tím zkusili své štěstí v power- play, tedy v šesti hráčích bez brankáře.

Po zablokované střele před brankářem domácího výběru se Zlín dostal do úniku, který zúročil ve čtvrtou trefu do prázdné branky Martin Jopp. V závěru zápasu se sice Varáci snažili, ale na víc to prostě nestačilo. Naopak Zlín si zbytek utkání v poklidu pohlídal, a mohl tak slavit posun do čela sledge hokejového pelotonu.

Lapp Zlín – SKV Sharks K. Vary 4:1 (0:1, 2:0, 2:0). Branky a nahrávky: 23. Joppa, 28. Julina (Fojtík), 36. Palát (Fojtík), 42. Joppa (Palát) – 9. Geier. Vyloučení: 3:1. Bez využití. V oslabení: 1:0.
SHK LAPP Zlín: Molek (Matoušek) – Julina, Fojtík, Štít, Hábl, Palát, Stodůlka, Kudrna, Ligda, Joppa, Hábl.
SKV Sharks Karlovy Vary: Mach (Bozděk) – Hrbek, Berger, Forgo, M. Geier, Wágner, Očenášek, Kovářík, Karafiát.