Ve druhém kole sledgehokejové ligy přivítali hráči karlovarského SKV Sharks úřadujícího mistra Draky Kolín. Po vyrovnaných dvou třetinách nakonec favorizovaný Kolín zvládl podstatně lépe závěrečnou třetinu, ve které vstřelil dvě rozhodující trefy, a odvezl si se štěstím z ostrovského ledu hodně cenné vítězství 3:4.

Vstup měli do utkání lepší Karlovaráci. Ve čtvrté minutě totiž brankově zakončil spolupráci s Jiřím Bergerem další Jiří, a to Forgo. Z úvodní branky se však neradovali hráči Sharks dlouho. O minutku později, to jest v 5. minutě, bylo vyrovnáno. To pro změnu brankově zakombinoval hostující Sládek se Šafránkem. To bylo v první třetině z obou stran i přes několik šancí vše. Nachlup stejný obrázek se odehrál i ve druhém dějství. Vedení vrátil na hole Sharks po souhře s Miroslavem Hrbkem kapitán Jiří Berger. Za hosty pak obstaral vyrovnání po spolupráci s Bejvlem a Šafránkem Raul. Sledgehokejový chleba se tak lámal až v závěrečné třetině. Poprvé do vedení poslal Kolín svou druhou trefou v duelu ve 38. minutě Šafránek, který si gólovou radost zopakoval i ve 42. minutě. Naději na vyrovnání přinesla 44. minuta, kdy se do statistik zapsal Jiří Berger. V závěru utkání si sice domácí vytvořili tlak, ale kýženou vyrovnávací branku to již nepřineslo.

Sharks K. Vary – Kolín 3:4

Branky a nahrávky: 4. Forgo (J. Berger), 18. J. Berger (Hrbek), 44. J. Berger (Hrbek) - 5. Šafránek (Sládek), 20. Raul (Bejvl, Šafránek), 38. Šafránek (Bejvl), 42. Šafránek (Hornich). Třetiny: 1:1, 1:1, 1:2. Rozhodčí: Kostourek – Mach, Shopf. Vyloučení: 1:3. Diváci: 30.
SKV Sharks: Bozděk – J. Berger, Hrbek, Frous, Nejedlý, Janko, Lindák, J. Švec, Forgo, Čolič.
Kolín: Boček – Raul, Šafránek, Dobruský, Bejvl, Sládek, Hornich, Hrdý.