Na jihočeském ledě totiž smázli v sobotním duelu jedním vrzem výběr v trikotu Kings České Budějovice. O dvouciferné výhře prakticky rozhodli již v první třetině, když nasypali Budějkám sedm z celkových jedenácti branek.

V dresu Sharks si tak připsali na své konto po hattricku Michal Geier a Jiří Forgo. Vstup do utkání měli Karlovaráci více než dobrý. Poprvé se totiž měnil ukazatel skóre v patnácté vteřině, když poprvé překonal jihočeského gólmana útočník Michal Geier.

Poté přišla na pořad velmi dobře zvládnutá jednominutovka, ve které Sharks slavili tři vstřelené branky. V 6. minutě se totiž postupně zapsal do kolonky střelců kapitán Jiří Berger a po něm v téže minutě to stihl ještě dvakrát Jiří Forgo.

V jedenácté minutě přidali Žraloci další dvě branky, jako první se radoval ze vstřelené branky Jiří Berger a o chvilku později Karel Wágner, který si vše zopakoval i v 15. minutě, čímž podtrhl účet první třetiny, který se zastavil na hrozivém skóre v neprospěch Kings v poměru 0:7.

V prostředním dějství přidali Karlovaráci další tři branky. Dvě měl na svědomí Michal Geier, který tak docílil hattricku, a tří branek dosáhl i Jiří Forgo. Závěrečná třetina, která se hrála již pouze z povinnosti, přinesla jeden gól, o který se zasloužil Jiří Karafiát.

Kings Č. Budějovice – SKV Sharks K. Vary 0:11 (0:7, 0:3, 0:1). Branky: 1. Geier, 6. Berger, 6. Forgo, 6. Forgo, 11. Wágner, 11. Berger, 15. Wágner, 16. Geier, 22. Geier, 26. Forgo, 43. Karafiát.