HC ESA Praha 2
HC Energie K. Vary 6

Celé utkání se hrálo prakticky ve třetině domácích, s ojedinělými, ale velmi nebezpečnými výpady, které byly pro brankářku Šplíchalovou o to nebezpečnější, že nebyla zahřátá na provozní teplotu. V každé třetině zasahovala pouze dvakrát.

Poměr střel (pozn. red. domácí 8:78 hosté) jednoznačně svědčí o převaze Dračic, ale jejich střely většinou končily na tělech domácích hráček nebo u výborně chytající brankářky. Ta nezabránila pouze „šesti“ brankám.

Do listiny střelců se postupně zapsaly Pöpperlová v 6. minutě, Tumpachová v 15. minutě, Wadowská ve 21. a 26. min., Hornová v 34. minutě a Ivana Kotrbáčková na začátku třetí části, přesněji ve 41. minutě, karlovarský brankový účet uzavřela. V celém utkání byly vyloučeny dvě hráčky Dračic a obě přesilovky domácí využily.

„Před tímto zápasem jsme věděli, že soupeř má výbornou brankářku a to se potvrdilo. Chytala dobře, zabránila vyššímu skóre. Naše hráčky dobře kombinovaly, soupeře jasně přehrávaly a jsem rád za to, jak hráčky v poklidu odehrály zápas,“ popsal kouč Jaroslav Kliment ve zkratce utkání.

Branky KV: I. Kotrbáčková Ivana, Hornová, Tumpachová, Wadowská 2, Pöpperlová. Třetiny: 0:2, 1:3, 1:1. Vyloučení: 0:2. Využití: 0:2. Oslabení: 0:0.

Sestava KV: Šplíchalová – I. Kotrbáčková, S. Kotrbáčková, Vitochová, Hornová – Wadowská, Bauerová, Růžičková – J. Fričová, Pöpperlová, Hajdová - Vylíčilová, Frková, Tumpachová. Trenér: Kliment.