V úterý si do „Plech arény“ pozvala k dalšímu měření sil Kladno a poprvé se mohla radovat z vítězství 2:1. Tým během letní přestávky prošel řadou změn a na výkonech je to prozatím znát. Kromě Deje nebo Budinského, kteří se posunuli do „A“ mužstva odešel také brankář Panec. Ale to nejsou jediní hráči, kteří z mistrovského celku odešli.

Ale zpět k utkání.

Lépe do zápasu vstoupili domácí. Na počátku čtvrté minuty se prosadil Majer a poslal energetiky do vedení. Jenže za další čtyři minutky se prosadil kladenský Bečvář a bylo vyrovnáno. Do konce prvního dějství padla jěště jedna branka. O tu se v 18. minutě postarala dvojice Majer – Mareček. Druhý jmenovaný vyzval střelce Majera ke skórování a ten se nemýlil.

V dalších třetinách už branka nepadla, i když příležitostí bylo hodně. Energetici neproměnili trestné střílení.

Energie : Kladno 2:1

Branky: Majer 2 – Bečvář. Třetiny: 2:1, 0:0, 0:0. Vyloučení: 7:6 + Šmíd 5 a do konce (Kladno). Rozhodčí: Florián.
Energie: Hruška (Habal) – Schusser, Prindiš, Rohan, Mareček, Majer, Tollinger, Tomeček, Chaljavin – Záhora, Topinka, Ryžuk – Rohan, Hampel, Hudák – Kellner, Dlapa, Jemeljanov – Fusek, Putyera, Vaněk. Trenéři: Neubauer, Eismann.