Po 35 kolech mají hokejisté Energie vyrovnanou bilanci. Připsali si 13 výher v základní hrací době a 4 vítězství v prodloužení nebo po samostatných nájezdech.Nasvém účtu mají třináct proher a pětkrát odešli poražení až v nastavení. Karlovarští fanoušci si mohli osmadevadesátkrát zakřičet gól. Na druhou stranu museli přihlížet sedmadevadesátkrát tomu, jak se jeden z gólmanů otáčí a loví kotouč ve své síti.

Bodů stačili energetici posbírat 52. a celkově jim to vyneslo páté místo v průběžné tabulce. Musíme ovšem přihlédnout k tomu, že Karlovaráci odehráli o tři utkání navíc, ve kterých získali pět bodů.

Kanadskému bodování vévodí jako již tradičně Petr Kumstát. Nejtrestanějším mužem je Václav Skuhravý a dá se říci, že i jeho vedení v kolonce trestných minut je psanou tradicí. Mezi obránci vládne nestárnoucí Josef Řezníček.

Hodnocení brankářů: Mensator 32 1872 81 1020 2,6 92,64 Sáblík 5 259 14 165 3,2 92,18 Legenda: Počet utkání, počet střel, obdržené branky, počet zásahů, průměr na utkání, procentuelní úspěšnost. Do statistik Lukáše Mensatora ještě musíme přičíst jeden vychytaný shut-out, neboli nulu a dvě trestné minuty.