Volný prodej vstupenek bude zahájen až v den utkání ve 13 hodin na Pokladně č. 1 u zimního stadionu. V 15:00 budou na pokladnu přidány do volného prodeje nevyzvednuté a zbývající vstupenky k sezení. Vstupenka k stání stojí 120 korun, lístky k sezení jsou v prodeji za 200 korun.

Ve vítězství Energie v celé sérii věří i řada fanoušků. Robert Bozděch je jedním ze zakládajících členů Fan Clubu. „Vyhrajeme 4:2 na zápasy. Podle mého bude rozhodující první utkání doma, když ho zvládneme, tak si myslím, že už v postupu nám nic nezabrání,“ hlásí jeden z kotelníků.

Energii se nefandí jenom v Karlových Varech. I v hlavním městě republiky má družina Josefa Palečka řadu příznivců. „Věřím, že kluci Spartu rozmetají, ale nebude to tak jednoduché jako s Litvínovem,“ myslí si Jiří Brechličuk, vedoucí Českého rozhlasu Regina a pokračuje: „Rozhodne se v sedmém utkání v Tesla Aréně a následné oslavy budou stát za to. Moc bych si přál, aby se hrálo finále Karlovy Vary – Plzeň.“

Podobného mínění je i autodopravce a brankář futsalistů Sausfork Otovice Petr Shorný. „Pokud budou kluci hrát jako ve druhém zápase v Praze, tak Sparta nemá šanci. Rozhodující se ukážou domácí zápasy. Pokud v nich Energie uspěje, tak už ji v cestě do finále nic nezastaví,“ přeje si otovický futsalový gólman.

O vítězství a konečném postupu se nepochybuje ani na Chebsku, přesněji v Lubech u Chebu. Petr Senaj, povoláním truhlář, jinak pravé křídlo druhé pětky HC Cheb 2001, sází na domácí zápasy. „Je to jednoduché. Třikrát vyhraje Energie doma a je tam. Samozřejmě, že kluci musí pokračovat v té samé hře, jakou předvedli v posledním zápase. Pokud ne, tak se z postupu bude radovat Sparta, ale tomu moc nevěřím,“ dodal Senaj.