Specialista pro začínající hráče Zdeněk Kubálek přibližuje, jak se lze seznámit s hokejem: „Do přípravky se nyní může přihlásit každý chlapec, ale i dívka ve věku od 4 do 8 let. Pro začátek v tomto sportu je teď mimořádně vhodná doba. Dětem stačí jenom chuť sportovat.“

„Všem zájemcům nabízíme možnost absolvovat tzv. letní přípravu. Trénujeme dvakrát týdně v tělocvičně a na hřišti. Děti mají velmi pestrý program, kde je hlavním cílem všestranný pohybový rozvoj a radost ze sportování. Stačí tak sportovní oblečení (nejčastěji trenýrky a tričko), obuv, míč a lahev s pitím. Děti se seznámí s novými kamarády a s trenéry v prostředí, kde jsou na tom všichni stejně (úroveň dovedností na bruslích nehraje žádnou roli). Pak mohou děti pokračovat s ostatními hokejovými nadějemi v naší vyhlášené přípravce. Pro začátek stačí jen základní vybavení, tedy rukavice a jakákoli přilba. Brusle i hokejku dostane každý vážný zájemce zapůjčeny zdarma od klubu,“ vysvětluje Zdeněk Kubálek.

Jedinečnost koncepce HC Energie při práci se začínajícími hokejisty spočívá v kombinaci přívětivého přístupu vysoce kvalifikovaných trenérů a maximálního ulehčení pro rodiče z hlediska finančních nákladů.

Rodiče získají další informace na telefonním čísle 777 102 470 právě u pana Kubálka, specialisty na začínající hráče, nebo na webu hokejkv.cz.