Mladší dorostenci uspořádali v KV Areně turnaj, na který si pozvali pražskou Spartu, Duklu Jihlava a Red Bull Salzburg. Svěřenci kouče Táborského si poradili se Salzburgem 6:3, s Jihlavou 4:2 a nakonec i se Spartou 3:0. Poslední utkání se ukázalo jako rozhodující a po jeho skončení mohli energetici zvednout pohár pro vítěze nad hlavu. Turnaj se hrál systémem každý s každým, a to dvakrát dvacet minut.

Energie - Salzburg 6:3

Branky: 6. Klíma (Veverka), 9. Jirušek (Zikmund, Šafář), 14. Gorčík (Hroch), 16. Vrána (Jirušek), 17. Klíma (Mikeš, M. Novák), 33. Vrána (Jirušek) - 12. Grafenthin, 25. Hikosaka (Vukoja), 29. Luza (Hikosaka). Vyloučení 6:4. Využití: 1:1.

Už prvních dvacet minut rozhodlo o vítězství Karlovaráků. Soupeři nasázeli pět branek a následně si utkání už pohlídali.

Sparta - Dukla Jihlava 1:0

Branka: 39. Pulkrab (Krudenc). Vyloučení: 5:6. Bez využití.

Bojovalo se do poslední minuty. Ještě necelé dvě minuty si diváci mysleli, že uvidí samostatné nájezdy. Jenomže ve 39. minutě našel Krudenc najetého Pulkraba a ten rozhodl o nejtěsnějším vítězství Sparty na turnaji.

Salzburg - Sparta Praha 3:5

Branky: 33. Logar (Hikosaka), 34. Podreka, 38. Hikosaka (Vujoka, Logar) - 5. Slavata (Oždian), 7. Hozák (Lojka), 32. Linda (Oždian, Slavata), 37. Široký, 40. Knobloch. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:1.

Sparta hrála dva zápasy po sobě a dokázala si v obou poradit. Po vítězství nad Jihlavou „rudí“ sestřelili i Red Bull Salzburg. Druhá dvacetiminutovka se proměnila v přestřelku, ale Sparta měla dvoubrankový náskok z první části a vítězství si pohlídala.

Energie - Dukla Jihlava 4:2

Branky: 4. Zikmund (Dimitrov), 35. Zikmund (Vrána), 37. Molnár (Gorčík), 40. Jirušek - 2. Kuchyňa (Kašpar), 39. Severa (Hubert, Kittler). Vyloučení: 3:4 + Mandát (Jih) do konce utkání.

V tomto zápase byl hodně při chuti Zikmund. Dal dvě branky a tím se podepsal pod vítězství Energie tučným písmem. Za zmínku ještě stojí vyloučení jihlavského Mandáta, kterého poslal sudí Kostourek pod sprchy za nemístné řeči.

Salzburg - Dukla Jihlava 3:2

Branky: 8. Logar (Hikosaka), 9. Podreka (Luza), 16. Podreka (Luza) - 1. Jícha, 3. Pazourek. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0.

Dukla v Karlových Varech neměla štěstí. Rozjetou Energii zastavit nedokázala. Se Spartou prohrála brankou necelé dvě minuty před koncem a o jednu jedinou branku prohrála i se Salzburgem. Jedna cena ale putuje na Vysočinu. Gólman Svoboda byl direktoriátem turnaje vybrán jako nejlepší brankář.

Energie - Sparta Praha 3:0

Branky: 3. Opatrný (Řezníček), 17. Jirušek (Veverka, Zikmund), 21 Jirušek (Veverka). Vyloučení: 5:6. Bez využití. Oslabení: 1:0.

Poslední utkání dne. Ještě před zápasem bylo jasné, že se bude hrát o prvenství v turnaji. Energetici zásluhou dvou branek Jiruška a jedné Opatrného vybojovali konečné prvenství.

Konečné pořadí turnaje: 1. HC Energie Karlovy Vary, 2. HC Sparta Praha, 3. Red Bull Salzburg, 4. HC Dukla Jihlava.