To bude nářez. Vetřetím kole sledgehokejové ligy bude na zimním stadionu v Ostrově k vidění finálová repríza sledgehokejové ligy mezi úřadujícím mistrem SKV Sharks Karlovy Vary a vicemistrem ligy pražskou Spartou. Opět tak diváci uvidí souboj Žraloků versus Krupička, Vápenka a spol.

„Ta rivalita tam je pořád,“ odtajnil kapitán karlovarského týmu Jiří Berger.

A aby ne. Až napotřetí jeho tým dokázal zlomit ve finálové bitvě prokletí jménem Sparta.

Karlovaráci se drží po odehrání dvou dvoukol sledgehokejové ligy na aktuální první příčce, zatímco Spartě patří průběžná třetí příčka. „Do sestavy by se měl vrátit gólman Petr Janoušek, takže uvidíme, kdo dostane přednost v naší brance,“ zamyslel se kapitán Sharks.

Utkáním se Spartou vstoupí Žraloci do druhé poloviny sledgehokejové ligy. „Budeme chtít předvést co nejlepší výkon, který by nás dovedl k vítězství,“ přeje si Berger.

Poté čeká Karlovaráky 5. prosince další souboj v rámci ligy se Zlínem. Toto utkání se ale odehraje v Plzni. „Tímto chceme podpořit vznik nového klubu právě v Plzni,“ vysvětloval Jiří Berger.

Ale zpátky ke Spartě. „Pokud překonáme Vápno a uhlídáme Krupičku, měli bychom dosáhnout na výhru, ale uvidíme, jak vše dopadne,“ zamyslel se Berger.

Utkání začíná v neděli 16. listopadu od 11.30 hodin v Ostrově. „Rádi bychom pozvali všechny fanoušky na skvělou podívanou,“ láká diváky do ochozů ostrovského stadionu karlovarský kapitán.