Informoval o tom generální manažer klubu Miroslav Vaněk. „Myslíme si, že se jednalo o likvidační zákrok na našeho nejlepšího hráče v utkání, a žádáme disciplinární komisi, aby byl hráč Jiří Šlégr za tento zákrok dodatečně potrestán. Nejedná se o nic osobního vůči Šlégrovi, ale vedení klubu považuje za povinnost chránit si své hráče a nedopustit zákroky, které by mohly vést k vážným zraněním a hráče na dlouhou dobu vyřadit ze hry,“ informoval Miroslav Vaněk.

Vedení klubu se zároveň rozhodlo podat též stížnost k předsedovi komise rozhodčích panu Halasovi na dvě situace, které dle vedení posoudil hlavní rozhodčí Mikula v zápase nesprávně. „Na úvod bych rád sdělil, že rozhodčí Mikula zvládl velmi náročné utkání v Litvínově velice dobře. Ve dvou případech však dle našeho názoru rozhodl nesprávně. Za prvé jde o neuznaný gól ve třetí třetině za údajné postavení útočícího hráče v brankovišti (pozn. red. kotouč byl v brankovišti dříve než hráč samotný) a za druhé chybné posouzení zákroku Jiřího Šlégra na Petra Kumstáta, kdy hráč obdržel trest na dvě minuty za hrubost a faul měl být posouzen jako úder na hlavu a krk s trestem pět minut plus do konce utkání,“ uvedl generální manažer klubu Miroslav Vaněk.

O verdiktech disciplinární komise a komise rozhodčích bude hokejový klub informovat na oficiálních internetových stránkách a také je přineseme čtenářům Karlovarského deníku.