Druhá pětka je plná dříčů. Lukáš Pech je jedním z nich. „Pro mě osobně je důležité dávat góly a na to, kdo chytá, se nekoukám. Můj tip je, že nastoupí Petr Přikryl,“ myslí si malý velký muž karlovarského útoku.

Už dneska může být rozhodnuto…
Toho jsme si plně vědomi, ale my se hlavně soustředíme na vlastní výkony. Samozřejmě, že chceme postoupit, a proto uděláme všechno.

Oba zápasy v Praze byly hodně odlišné. Druhé bylo plné soubojů…
První utkání se nám vůbec nepovedlo. Dostali jsme dva rychlé góly a už jsme se do utkání nedokázali vrátit. Sparta si to už pohlídala, ale my jsme jí to bohužel dovolili. Druhé utkání bylo o ničem jiném. Pokud budeme hrát jako ve druhém zápase, tak můžeme uspět. Jinými slovy tudy vede cesta.

Sparta má kvalitní útočníky, kterým sedí široké hřiště. Dneska to bude také hodně o bruslení…

Vždycky je to o bruslení. Když nebudeme bruslit, tak nemáme šanci uspět. Sparta má šikovné útočníky, kteří dokáží toho prostoru využít. Naším cílem je, nedat jim kousek ledu navíc, oni jsou schopni hned vstřelit nějakou branku.

V posledním utkání se vystřídali oba brankáři Sparty…
Mě je úplně jedno kdo nastoupí dneska do branky. Pro mě osobně je důležité dávat góly a na to, kdo chytá, se nekoukám. Můj tip je, že nastoupí Petr Přikryl.