Blížil se závěr čtvrtého finále hokejové extraligy. Slávistický obránce napadl nesmyslně útočníka Jana Košťála, za což se poroučel oprávněně na trestnou lavici. Poté si ale vystřihl jedno divadelní číslo, když na něj letěla z rukou rozhořčených fanoušků plastová láhev. Prý ho trefila. Jeho skok na lavici hříšníků by mu tak před letící láhví mohl závidět nejeden skokan na lyžích.

Ano, za stavu 8:2 pro karlovarskou Energii by se toto nemělo stávat, jelikož místo toho aby se fanoušci nesli společně se svými hráči na vlně euforie, mohli svému týmu tímto zkratem hodně ublížit. Ale nakonec Vašíček přiznal, že chtěl pouze láhev chytit, bohužel semu odrazila do obličeje. Odnesl to jeden zub. Ale to není omluva. Takovéto zkraty na stadion nepatří.

Fanoušky si prostě žádný klub nevybírá a co je někdy na stadionech k vidění, je k zamyšlení. Někteří z nich opravdu jen klubu přitěžují, ale přesto si říkají FANOUŠCI. Ale ne, fanoušek je ten, kdo týmu pomáhá a fandí, i když se hráčům na ledě zrovna nedaří. Myslím si že hokejisté Energie by o tomhle mohli dlouho povídat.

Jinak kluci, bravo! Proměňte svou finálovou premiéru ve zlaté loučení.