Už v pondělí přijedou do lázeňské metropole „chemici“ z Litvínova a rozdají si to s karlovarskou Energií ve čtvrtfinále play off. Stejně jako o minulém víkendu, tak i včera naordinoval trenér Zdeněk Venera svým svěřencům volno. „Ode dneška pojedeme na plný plyn. Hráči začali na plno trénovat a připravují se i po taktické stránce,“ odtajnil víkendový plán karlovarských energetiků kouč Venera.

Po posledním zápase v základní části dostali hráči tři dny volno. „Od pondělka jsme na ledě a kromě toho jsme se s hráči připravovali i u videa,“ pokračoval Venera.

Závěr soutěže muselo oželet duo David Zucker a Milan Hluchý. Prvně jmenovaný po zlomenině ruky trénoval už bez sádry, ale než naskočí do prvního mužstva, tak byl uvolněn na rozehrání do sokolovského Baníku. Druhý nedohrál zápas s Ústím nad Labem a odstoupil s naraženou pánví. „Oba jmenovaní hráči, už jsou plně k dispozici,“ řekl o připravenosti mužstva trenér Venera.

V litvínovském dresu je nebezpečná první formace vedená olympijským vítězem Robertem Reichlem. „Musíme si dávat pozor na všechny hráče. Prosadit se může kdokoliv,“ poznamenal na adresu soupeře lodivod karlovarské střídačky Zdeněk Venera.