Přesto plný bodový zisk zůstal děvčatům z lázeňského města.

Úvodní třetinu vyhrály Dračice vlastním gólem Kober, když v 7. minutě jedna z hráček nešťastně tečovala střelu Wadowské od modré. Druhou část naopak vyhrály Kobry důslednou dorážkou. V 25. minutě Hýbnerová dorazila předchozí střelu Benešové. Za zmínku ještě stojí tyč Hajdové v 39. min. a neuznaný gól Pöppelové 30 sekund před sirénou.

„Zápasy s Kobrou bývají vyrovnané. Dnes rozhodl o našem vítězství výborný výkon brankářky Lukešové,“ řekl těsně po utkání trenér Pavel Wadowský.

Ve třetí třetině byly šťastnější Dračice. V čase 50:07 převzala Bauerová přihrávku Trampotové a nádhernou střelou pod víko zařídila vítězný gól. Při závěrečném dvouminutovém power play Kobry tlačily, ale Dračice obětavým výkonem vítězství udržely. Tři body zůstaly v K.Varech hlavně díky výbornému výkonu brankářky Lukešové, která stačila vychytat i několik samostatných nájezdů. Právem je proto v širším kádru České reprezentace.

Dračice K. Vary – HC Kobra Praha 2:1
Branky: Wadowská , Bauerová – Hýbnerová.
Třetiny: 1:0,0:1,1:0.
Vyloučení: 2:0, bez využití.
Sestava Dračic: Lukešová – Kotrbáčková Ivana, Kotrbáčková Soňa, Wadowská, Hornová – Frková, Bauerová, Hajdová – Brichová, Pöpperlová, Tumpachová - Vaňousová, Trsková, Trampotová.