Výhru zařídil Melenovský

KARLOVY VARY / ČESKÉ BUDĚJOVICE - Gólman Lukáš Sáblík v posledních dvou zápasech dostal pouze jednu branku.

9.1.2008

Karlovarský Miroslav Duben posílá u hrazení k zemi domácího Viktora Hübla.Foto: DENÍK/Václav Pancer

Ve 39. kole extraligy zavítala Energie na led jihočeského Moutfieldu a svedla vyrovnaný souboj, který rozhodly až samostatné nájezdy. Ten rozhodující proměnil Marek Melenovský a hosté si připsaly dva body za výhru 1:0.

První třetina a stejně tak i celý zápas se nesly v rychlém, ale fyzicky velice náročném tempu.

Do první vážné šance se dostali domácí. V šesté minutě vypálil Bolf od modré a před Sáblíkem tečoval nikým nehlídaný Šimánek. Na štěstí pro energetiky, tato šance zůstala nevyužita. Na další tutovky a vážnější šance si diváci museli počkat do druhé třetiny.

Ve 22. minutě se před Cháberou zjevil Václav Skuhravý. Snažil se zasunout puk mezi nohy gólmana, ale to se mu bohužel nepuvedlo. Pohotový Chábera, který vychytal v posledním vzájemném zápase nulu byl rychlejší. Na počátku 27. minuty českobudějovický brankář výrazně podržel své mužstvo, když zneškodil velkou šanci hostí. Po chybě Sičáka v rozehrávce Kumstát skrz brankovištem přihrával Skuhravému a hostující diváci viděli již téměř jistý gól. Domácí gólman však mrštným zákrokem radost hostů zmařil. A chvíli po zázračném zákroku Chábery se ukázal i jeho protějšek Sáblík. Ten totiž čelil šanci Brabence z ideální pozice, ve které jej v nájezdu dvou útočníku na jednoho obránce našel Hübl a se střelou prvně jmenovaného si poradil.

Branky se diváci nedočkali ani ve třetí třetině, i když se obě mužstva úporně snažila a na řadu, tak muselo přijít prodloužení. V tom si domácí při vyloučení Mudrocha vytvořili několik šancí, ale v ochozech to pokaždé jen zahučelo.

Diváci se tak dočkali branek až při penaltách. Rozhodla až pátá série, když se střelou mezi nohy trefil Marek Melenovský.

9.1.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 16 000 Kč

Pomocníci v kuchyni POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, Kontakt: p. Albrecht Martin, tel.: 702160633 (9:00 - 15:00), e-mail: martin.albrecht@irishotel.cz, Spa hotel IRIS**** přijme do svého týmu pomocnou sílu do kuchyně., Požadujeme min. základní vzdělání, příjemný vzhled a vystupování, bezúhonnost, spolehlivost a poctivost, pečlivost, smysl pro pořádek a čistotu., Nabízíme zajímavou práci v moderním prostředí, zaměstnanecké stravování, možnost osobního rozvoje a další benefity. Zkušenosti z práce v hotelu jsou vítány.. Pracoviště: Vin - corfu company s.r.o., Sadová, č.p. 866, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Martin Albrecht, +420 702 160 633.

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 30 000 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) KUCHAŘ/KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KUCHAŘ/KA, Kontakt: p. Jandl Vladimír, tel.: 353221161 (9:00 - 19:00), e-mail: info@embassy.cz. Pracoviště: Laurenz, s.r.o. - restaurant embassy - 001, Nová louka, č.p. 296, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Vladimír Jandl, +420 353 221 161.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 16 000 Kč

Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení TECHNIK STAVEBNICTVÍ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: TECHNIK STAVEBNICTVÍ, Kontakt: p. Gono Tomáš, tel.: 605 296 428, e-mail: tomas.gono@mgh.cz, Pracovní doba: 8:00 - 15:30, Požadujeme:, - znalost stavebních projektů, - částečná znalost rozpočtové problematiky, Nabízíme:, - telefon, - příspěvek na vozidlo. Pracoviště: Open studio handicap, s.r.o. - 000, Kruhová, č.p. 1057, 360 05 Karlovy Vary 5. Informace: Tomáš Gono, +420 605 296 428.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Ostatní řemeslní pracovníci a 15 000 Kč

Keramici (kromě uměleckých) KERAMIK NA GLAZOVNĚ - NEPŘETRŽITÝ PROVOZ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: NENABÍZET, , Kontakt: Pohovor nutno předem telefonicky sjednat! , Pracovní doba: 5.00-17.00 hod a 17.00-5.00 hod, Požadujeme zručné pracovníky na stírání, glazování zboží a pracovníky do směnného provozu.. Pracoviště: Thun 1794 a.s. - 001, Tovární, č.p. 242, 362 25 Nová Role. Informace: Jaroslava Chlupová, +420 353 410 143.

Hokejová sezona pokračovala dramatickým soubojem Motoru České Budějovice s Energií Karlovy Vary
7

Energie napravila domácí zaváhání s Jihlavou

Basketbalistky karlovarské Lokomotivy nestačily na USK Praha i ve druhém utkání čtvrtfinálové série play-off.
15

FOTBALOVÉ PERLIČKY Z REGIONU
včera 16:36

Kariéra se chýlí ke konci. Koubský pracuje na stavbě jako dělník

Domů do Česka se dostane párkrát za rok. Když chce navštívit rodiče nebo děti, musí požádat šéfa o dovolenou. Přesto si bývalý obránce Zlína Jiří Koubský nestěžuje. Na život ve Švýcarsku, kde s přestávkami působí už třináct let, si pětatřicetiletý fotbalista zvykl a návrat na Moravu zatím odkládá.

včera 14:50

Snad jsem přispěl k současné úrovni, říká končící legenda MFK Vyškov Hodinář

/ROZHOVOR/ V utkání z posledního jarního kola Moravskoslezské ligy s Petřkovicemi vyběhl na trávník v 87. minutě a s krátkým nastavením hry to byly jeho poslední chvíle v dresu Vyškova, který oblékal dlouhých dvanáct let. „Bylo to krásné období, ale teď se chci věnovat svým koníčkům a profesním záměrům, včetně studia,“ říká David Hodinář, dlouholetá opora MFK Vyškov a v posledních dvou sezonách asistent trenéra Trousila.

ZAJÍMAVOSTI Z FOTBALU
včera 16:32

Cíl Viktorie? Obhájit titul a neztratit se v Lize mistrů

Když hrajete pravidelně evropské poháry, ve sbírce máte máte pět domácích titulů a navíc jste úřadující šampioni, tak i pro novu sezonu musíte mít ty nejvyšší cíle.

včera 14:29

Brankář Vaclík po přestupu do Sevilly: Škoda, že s Ronaldem jsme se minuli

/ROZHOVOR/ Loni se brankář Tomáš Vaclík přestupu do Benfiky Lisabon nedočkal, letos mu však přesun na Pyrenejský poloostrov vyšel. Zamířil do španělské Sevilly.

Mistři a účastníci 1. fotbalové ligy: Proklikejte si úspěchy všech týmů od 1912

/INTERAKTIVNÍ INFOGRAFIKA/ Jak se dařilo vašemu oblíbenému týmu v nejvyšší fotbalové lize? Kolik dal gólů, kolikrát zvítězil, jak se umístil na konci sezony? Přinášíme data od roku 1912 až do letoška.

Blíží se start divizních soutěží. Diváky tradičně potěší i dopolední zápasy

Po českých pažitech se v nejbližší době nezačnou prohánět pouze hráči první nebo druhé ligy. Zkraje srpna totiž startují i divizní fotbalové soutěže – je jich klasicky pět, představí se v nich celkem osmdesát mužstev a hrát se bude o pět vstupenek do České, respektive Moravskoslezské fotbalové ligy. První kola fanoušky přilákají už 4., respektive 11. srpna dopoledne.

Radim Truksa: Loňská sezona se nesmí opakovat

/ROZHOVOR/ Fotbalový trenér Radim Truksa připravuje FK Čáslav na další divizní sezonu. Sám by si ještě rád kopnul do balonu za Vrdy v I. B třídě, ale jak sám řekl, jen proti některým soupeřům.