Výhru zařídil Melenovský

KARLOVY VARY / ČESKÉ BUDĚJOVICE - Gólman Lukáš Sáblík v posledních dvou zápasech dostal pouze jednu branku.

9.1.2008

Karlovarský Miroslav Duben posílá u hrazení k zemi domácího Viktora Hübla.Foto: DENÍK/Václav Pancer

Ve 39. kole extraligy zavítala Energie na led jihočeského Moutfieldu a svedla vyrovnaný souboj, který rozhodly až samostatné nájezdy. Ten rozhodující proměnil Marek Melenovský a hosté si připsaly dva body za výhru 1:0.

První třetina a stejně tak i celý zápas se nesly v rychlém, ale fyzicky velice náročném tempu.

Do první vážné šance se dostali domácí. V šesté minutě vypálil Bolf od modré a před Sáblíkem tečoval nikým nehlídaný Šimánek. Na štěstí pro energetiky, tato šance zůstala nevyužita. Na další tutovky a vážnější šance si diváci museli počkat do druhé třetiny.

Ve 22. minutě se před Cháberou zjevil Václav Skuhravý. Snažil se zasunout puk mezi nohy gólmana, ale to se mu bohužel nepuvedlo. Pohotový Chábera, který vychytal v posledním vzájemném zápase nulu byl rychlejší. Na počátku 27. minuty českobudějovický brankář výrazně podržel své mužstvo, když zneškodil velkou šanci hostí. Po chybě Sičáka v rozehrávce Kumstát skrz brankovištem přihrával Skuhravému a hostující diváci viděli již téměř jistý gól. Domácí gólman však mrštným zákrokem radost hostů zmařil. A chvíli po zázračném zákroku Chábery se ukázal i jeho protějšek Sáblík. Ten totiž čelil šanci Brabence z ideální pozice, ve které jej v nájezdu dvou útočníku na jednoho obránce našel Hübl a se střelou prvně jmenovaného si poradil.

Branky se diváci nedočkali ani ve třetí třetině, i když se obě mužstva úporně snažila a na řadu, tak muselo přijít prodloužení. V tom si domácí při vyloučení Mudrocha vytvořili několik šancí, ale v ochozech to pokaždé jen zahučelo.

Diváci se tak dočkali branek až při penaltách. Rozhodla až pátá série, když se střelou mezi nohy trefil Marek Melenovský.

9.1.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 17 000 Kč Pomocníci v kuchyni POMOCNÍK/CE V KUCHYNI - STUDENÁ KUCHYNĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: telefonicky, e-mailem, Pracovní doba: 6.30 - 15.00 hod, ranní směny PO-PÁ. , Praxe v oboru výhodou.. Pracoviště: Vesk service s.r.o. - hotel čajkovskij palace - 001, Krále Jiřího, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Simona Molnárová, +420 353 402 935. Výroba - Výroba Obsluha strojů 14 000 Kč Obsluha strojů na úpravu vláken, dopřádání a navíjení příze a nití PŘADLENA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: KONTAKT: TEL: pí. Bendová v době od 08:00 do 15:00 - 353162416 nebo e-mailem - anna.bendova@vlnap.cz, POŽADAVKY:vhodné pro ženy, pozor i NOČNÍ PROVOZ, spolehlivost, ochota učit se nové věci., Nabízíme: podnikové stavování, dovolenou navíc + odměny.. Pracoviště: Vlnap a.s. - oo1, Karlovarská, č.p. 1342, 362 21 Nejdek 1. Informace: Anna Bendová, +420 353 162 416. Zdravotnictví - Zdravotnictví Masér, fyzioterapeut 25 000 Kč Fyzioterapeuti bez osvědčení FYZIOTERAPEUT/KA. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: FYZIOTERAPEUT/KA, Kontakt: pí Alena Ungrová Dis., tel.: 607 688 467, e-mail: alenarehabilitace@seznam.cz, Pracovní doba: 7:00 - 12:00, 13:00 - 15:30, Ambulantní rehabilitace., Nabízíme: , - stravenky, 5 týdnů dovolené, Místo výkonu práce: Malé náměstí 611, Toužim, eventuálně Hradební 32, Žlutice. Pracoviště: Alena ungrová, dis. - 001, Malé náměstí, č.p. 611, 364 01 Toužim. Informace: Alena Ungrová, +420 607 688 467. Obchod - Obchod Pokladní 100 Kč Pokladníci v prodejnách POKLADNÍ-DPČ v maloobchodní prodejně. Požadované vzdělání: nižší střední. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč, mzda max. 100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme : , vzdělání – nižší střední , praxe v obchodním řetězci výhodou , samostatný a výkonný způsob práce, nasazení , spolehlivost, pracovitost, flexibilitu a pozitivní postoj k obchodu , příjemné vystupování , ochotu k fyzické práci , , Nabízíme : , Řádné zaškolení, možnost profesního růstu , Odpovídající finanční ohodnocení, jistotu stálého zaměstnání. Pracoviště: Norma k.s. diskont potravin ostrov - oo1, Jáchymovská, č.p. 1377, 363 01 Ostrov nad Ohří. Informace: , .

ABERTAMSKÝ SPRINT – MEMORIÁL JAROSLAVA SVOBODY. Po dva víkendové dny se v Abertamech a jejich okolí proháněla v rámci nominačního závodu na mistrovství Evropy stovka mašérů, která bojovala o účast na blížící se Evropě.
25

Abertamy vzala útokem psí spřežení, bojovala o Evropu

FB Hurrican Karlovy Vary. Ilustrační foto

Kanonýři z Kladna sestřelili osmičkou varské hurricany

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.

Toužim čeká duel podzimu

Karlovarský kraj – Deváté kolo krajského přeboru přichystalo na víkend opravdu zajímavou porci fotbalových soubojů. Nejtěžší úlohu v něm bude mít Královské Poříčí, tedy předposlední tým tabulky.

Březová i Viktoria budou hájit domácí tvrz, Ostrov na půdě Motorletu

Karlovarský kraj – V jedenáctém kole Fortuna Divize se představí dva zástupci Karlovarského kraje v domácím prostředí, a to Březová a Mariánské Lázně, naopak na půdě soupeře hraje Ostrov.