Jak jsme již informovali karlovarskou veřejnost včera, do Karlových Varů přišel na měsíční hostování Aleš Padělek. Opačným směrem putoval obránce Petr Mudroch. „Potřebovali jsme posílit zadní řady. Marodka nám vyřadila ze hry tři obránce, a to je hodně,“ uvedl znojemský trenér Václav Sýkora. „Mudroch je zkušený hráč a určitě nám pomůže,“ věří.

Pro Aleše Padělka by změna prostředí mohla být impulsem. Loni nejlepší střelec Orlů se zatím trápí. „To je pravda, ale je to až druhotná záležitost, pro nás bylo nejdůležitější doplnění obrany. Karlovy Vary si mohly vybírat a zvolily Padělka. Pokud se vrátí v lepší formě, budeme jen rádi,“ doplnil Sýkora.

„My jsme měli opačný problém, než mělo Znojmo. Nám marodí Bílek a Kraft a museli jsme najít variantu, jak je nahradit,“ dodal trenér Energie Venera.

Do 24. prosince bude oblékat dres Energie Zdeněk Bahenský. „Zdeňkovi se nepovedlo prosadit se do základní sestavy. Momentálně se nám daří a zasahovat do formací by bylo zbytečné,“ uvedl trenér Petr Rosol.

Opačným směrem se vydá na hostování šestnáctiletý dorostenec Martin Chocholáč.

“Je to trošku netradiční, ale takhle jsme se domluvili. V Litvínově potřebují útočnou posilu pro dorostenecké mužstvo. My naopak máme k dispozici Bahenského,“ referoval generální manažer klubu Miroslav Vaněk.