Mužstva byla rozdělena do dvou skupin. O titul přeborníka kraje si to v Ústeckém kraji rozdají Draci z Bíliny, rezerva Kadaně a Slovan Louny. V Karlovarském kraji se o titul poperou Farmáři z Trstěnic, Cheb 2001, PK Vřesová a HC Mattoni Ostrov.

Utkání v Chebu začíná dnes v 18 hodin a proti domácímu celku, který si vytyčil cíl postup do baráže o druhou ligu, se postaví mladý celek Farmářů z Trstěnic. „Chceme postoupit do baráže, takže musíme vyhrát,“ věří drsný válečník v chebských barvách Jiří Florián.

Ostrý boj se očekává dnes na zimním stadionu v Sokolově, kde hraje svá domácí utkání Vřesová. Od 17 hodin nastoupí proti hráčům HC Mattoni Ostrov. Obě mužstva se dobře znají, i proto se dá očekával velice vyrovnaný boj. V tabulce je mezi oběma celky pouze jednobodový rozdíl.

„Očekávám, že Cheb doma porazí Trstěnice a připíše si další dva body. Pokud chceme s nimi udržet krok, tak musíme vyhrát,“ je si vědom vývoje v celé soutěži autor posledního hattricku HC Mattoni Robert Černý.

Trenér a obránce v jedné osobě Roman Galeja z Vřesové věří, že uspějí domácí. „Doufám, že se proti Mattonce sejdeme v té nejsilnější sestavě a podaří se nám získat dva body do tabulky,“ doufá Roman Galeja a pokračuje: „Ale měli bychom být kompletní. Prostě bude to derby se vším všudy a věřím, že se nám podaří uspět,“ dodal.